Педагогічний міст між вчителями Сарненського та Рівненського районів

Використання нових педагогічних технологій у навчально-виховному процесі дозволяє вчителям реалізувати свої педагогічні ідеї, а учням дає можливість самостійно вибирати освітню траєкторію.
Своїм досвідом роботи вчителі біології, хімії, основ здоров’я району, а саме Кузьмич О.В., Курадовець Н.Ф., Тітечко С.Є, вчителі Сарненської гімназії, Морозюк О.Є., вчитель Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Колядко С. Ю., вчитель Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів поділились з колегами Рівненського району 26 вересня 2017 року під час проведення педагогічного мосту з теми: «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу з природничих дисциплін», що походив на базі Сарненської гімназії (директор Шепель Т.С.).

Колектив РМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА висловлює щиру вдячність педагогічному та учнівському колективам Сарненської гімназії за цікаву і змістовну зустріч.

Фотозвіт за адресою: