Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних географів

10-11 жовтня 2017 року відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів. Юних інтелектуалів приймала Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13. У турнірі взяли участь 13 команд області. Вже традиційно змагались в інтелектуальних боях команди Здолбунівського, Демидівського, Костопільського, Рокитнівського, Корецького, Сарненського районів, Млинівської ОТГ, Рівненської ЗОШ № 13, Рівненської гімназії гармонія, Рівненської ЗОШ № 27, 2 команди Рівненського обласного ліцею. Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. Змагання були цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні. І переможці, і переможені спільно із висококваліфікованим журі створили справжнє інтелектуальне свято.

Команда Сарненського району у складі: Щевич Ірини, учениці 11 класу Сарненської гімназії, Дзерун Олександри, учениці 11 класу Сарненського НВК «Школа-колегіум», Лохвич Оксани, учениці 10 класу Сарненського НВК «Школа-колегіум», Мички Зоряна, учня 11 класу Сарненського районного ліцею «Лідер», Ковальчук Тетяни, учениці 11 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів посіла ІІІ місце.

Команду підготували вчителі географії Сарненського району: Тітечко Світлана Євстафіївна, Белеля Роза Василівна, Никитюк Віра Василівна, Климчук Віктор Петрович та Онопрійчук Алла Федорівна.