Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних раціоналізаторів та винахідників

20 жовтня 2017 року відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних раціоналізаторів та винахідників. Юних інтелектуалів приймав Рівненський навчально-виховний комплекс №2 «Школа-ліцей».

Вже традиційно у турнірі взяли участь 8 команд: Сарненського, Костопільського та Рокитнівського районів, міста Дубна, Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», Рівненського обласного ліцею, Рівненської Малої академії наук учнівської молоді та Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.

Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. Змагання були цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні. І переможці, і переможені спільно із висококваліфікованим журі створили справжнє інтелектуальне свято.

Команда Сарненського району у складі: Гришкевич Максим, учень 10 класу Сарненської гімназії, Добринський Богдан, учень 11 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, Кулініч Сергій, учень 10 класу Сарненської гімназії, Лавор Максим, учень 10 класу Сарненської гімназії, Сказько Богдан, учень 11 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка посіли ІІ місце.

Команду підготували Галушко Олександр Вікторович та Крива Оксана Леонтіївна, вчителі Сарненського району.