Перший трофей нового сезону з волейболу залишився у «Фаворита»

У листопаді 2019 року відбувся районний турнір «Кубок відкриття волейбольного сезону 2019-2020 років». Перед початком змагань керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, голова районної федерації волейболу Олександр Бурячинський та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Михайлицький привітали всі команди зі святом, з відкриттям нового сезону та побажали успіху у турнірі.

Позмагатися за кубок з’їхалися 9 колективів. Згідно жеребкування команди сформували 3 групи та за коловою системою визначали фіналістів.

В першій групі, у спортивній залі педагогічного коледжу, «Фаворит» (Сарни), не зазнавши жодної поразки, почергово переграв команд «Спартак» (Люхча) та  студентів «Педколеджу» по 2-0 та став першим фіналістом.

У НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, доклавши чималих зусиль, команда «Олімп» (Сарни) в першій грі перемогла клуб «Полісся» (Карпилівка) 2-0. Далі в драматичні грі здолали команду «Случ» (Тинне) 2-1 та вийшли до фіналу.  

Третя група змагалася у районному ліцеї «Лідер». Команда новачок «Саадет Україна» (Рівне) в своїй першій грі на Сарненщині здолала «Маяк» (Зносичі) 2-0, також «Сокіл» (Немовичі) завдали поразки «Маяку» 2-0. Отож за вихід у фінал немовицький клуб переміг рівнян 2-1 та вийшов до фіналу.

У фіналі, в перших двох іграх, сарненський «Олімп» поступився почергово командам «Сокіл» та «Фаворит» по 0-2. У вирішальній зустрічі «Фаворит» виявився сильнішим, перегравши «Сокіл» 2-0 (25-21, 25-20) та забрав перший трофей сімнадцятого сезону.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *