Польська мова та література

11 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагались 30 учнів: 15  учнів 9-го класу, 10 десятикласників та 5 учнів 11 класу. В олімпіаді взяли участь учні міст Острог та Рівне, Радивилівського, Сарненського, Володимирецького, Гощанського, Корецького, Острозького та Здолбунівського районів.

Ковтун Ірина Миколаївна, вчитель Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка  підготувала 3 переможці:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце Вчитель
9 Жабчик Діана Віталіївна Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка 3 місце Ковтун Ірина Миколаївна
9 Колесник Олександра Олександрівна Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка 3 місце Ковтун Ірина Миколаївна
11 Кміть Анна Віталіївна Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка 3 місце Ковтун Ірина Миколаївна

Вітаємо переможців!