Програма 15

Приймаємо участь у навчанні тренерів Українського фонду «Благополуччя дітей» за підтримки Protestant Agency for Diakoniaand Development – Bread for the World по програмі «Профілактика ВІЛ / СНІДу та підтримка соціально-психологічного здоров’я в Україні ‑ робота з громадою за «Програмою 15», яку впроваджує громадська організація «МГО СМАРТ» в м.Сарни та буде реалізована з січня 2018 року на базі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 то ЗОШ №4.

Подовжуємо роботу над проектом «Профілактика ВІЛ / СНІДу та підтримка соціально-психологічного здоров’я в Україні ‑ робота з громадою за «Програмою 15». «Програма 15» ‑ це ефективна сучасна технологія групової роботи з підлітками та їхніми батьками, метою якої є створення умов для підвищення якості життя та запобігання розповсюдження соціально-небезпечних явищ і захворювань (ВІЛ-інфекції, інфекції, що передаються статевим шляхом, алкоголізму та наркоманії) у суспільстві.

Програма базується на наукових підходах і принципах, які довели свою ефективність у формуванні позитивних життєвих навичок у різних країнах світу.

Програма успішно впроваджується у Волинській та Черкаській областях з 2014 року і вже охопила понад 150 сімей. У 2017 році проектом передбачено підготовку 6 нових тренерських команд роботі за Програмою, в тому числі у м. Сарни.

5-7 жовтня 2017 року в м. Сарни Український фонд «Благополуччя дітей» проводить другий тренінг з навчання тренерів «Програмі 15»: «Програма 15»: профілактика ВІЛ-інфекції та підтримка психосоціального здоров’я в Україні»– методологічні основи та стратегія впровадження у локальних громадах. Частина 1». Під час навчання учасники будуть ознайомлені з новими змістовими модулями програми та матимуть змогу відпрацювати навички, необхідні для її впровадження. Тренерами виступлять автори-упорядники Програми, фахівці даного фонду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *