Профорієнтація

РІВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

проводить набір вступників на здобуття другої вищої освіти освітнього рівня «магістр».

Форма навчання: денна, заочна.

Термін навчання: 1 рік 4 міс.

Навчання за кошти юридичних та/або фізичних осіб.

Перелік спеціальностей – на сайті приймальної комісії університету.

Вступні випробування: додаткове фахове випробування, фахове вступне випробування, вступний іспит з іноземної мови (єдиний іспит з іноземної мови – для передбачених правилами прийому категорій вступників).

Перелік документів :

 • паспорт або інший документ, який засвідчує особу;
 • диплом про вищу освіту з додатком;
 • ідентифікаційний номер;
 • 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см.;
 • військово-обліковий документ (для військовозобов’язаних)
 • сертифікат ЗНО – для визначених Умовами прийому категорій;
 • 4 конверти з марками (по Україні);
 • папка для документів (із зав’язками).

Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються. Копії завіряються приймальною комісією.

Терміни прийому документів :

І етап (на базі ОР «магістр», ОКР «спеціаліст»):

 • прийом документів з 02.05 по 28.06;
 • вступні випробування 01.07 – 06.07;
 • зарахування до 09.07.

ІІ етап (на базі ОР «бакалавр», ОР «магістр», ОКР «спеціаліст»):

 • прийом документів з 10.07 по 23.07;
 • вступні випробування 24.07 – 01.08;

зарахування до 09.08.

ІІІ етап - за наявності вільних місць ліцензованого обсягу(ОР «магістр», ОКР «спеціаліст»):

 • прийом документів з 02.09 по 28.11;

зарахування до 30.11.

Прийом документів за адресою: м.Рівне,  вул. Пластова, 31 (другий навчальний корпус), каб. 119.

Контактні телефони: (0362) 26-96-08; 068-72-75-990

Приймальна комісія


Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з «Культурології»

До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також студенти професійно-технічних училищ, які вивчають предмети культурологічного та історичного спрямування: «Художня культура», «Історія культури України» та «Історія культур світу» (розділи, що включені до курсів  «Історія України» та «Всесвітня історія»).

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до питань розвитку культури; залучення учнів до вивчення курсів культурно-історичного та філософського спрямування; виховання всебічно розвиненої особистості.

Проведення олімпіади відбуватиметься у два етапи

1-й етап – передбачає написання есе на тему: «Українська культура у контексті євроінтеграції: актуальний стан, проблеми та перспективи».

 • Есе приймаються комісією до розгляду в терміни з 26 лютого по 1 квітня (включно) 2019 року у двох варіантах: в електронному (на e-mail: [email protected]) або в паперовому (друкованому) за адресою 35800 вул. Семінарська, 2 м. Острог Рівненської обл. НаУОА Кафедра культурології та філософії.
 • Відразу після отримання есе на зазначену адресу (електронну або поштову), учень стає учасником 1-го етапу Всеукраїнської олімпіади з «Культурології».
 • Обсяг есе від 3 до 5 сторінок друкованого тексту А-4, оформляється в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм.
 • Титульна сторінка есе: назва есе, прізвище, ім’я автора; клас; повна назва школи; область; країна; e-mail; контактний телефон (Зразок див. у Додатку 1).
 • Орієнтовні вимоги та поради до написання есе див. у Додатку 2.
 • Максимальна кількість балів, яку можна отримати на даному етапі – 30 (максимум 10 балів від кожного члена журі).
 • Учасники, які отримають за есе прохідний бал, будуть запрошені до участі у другому етапі олімпіади.
 • Прохідний бал у 2-й етап – 15 балів із 30-ти можливих.
 • Результати першого етапу будуть розміщені на сайті Культурологія в НаУОА (http://kulturolog.org.ua/) та facebook-сторінці (https://www.facebook.com/oa.kulturologia.3) до 3-го квітня 2019 року. Долучайтесь і стежте за перебігом олімпіади!

УВАГА! Надіслані есе проходитимуть перевірку на плагіат через відповідні системи.

ВАЖЛИВО! Відповідь про результати 1-го етапу і запрошення на 2-й етап учасник отримає лише на ту ел. скриньку, яку вкаже на титульному аркуші есе.

2-й етап – передбачає візит учасників до Національного університету «Острозька Академія» 12 квітня 2019 року для виконання тестових та розгорнутих письмових завдань.

 • Усі учасники і їх супроводжуючі отримають (при потребі) електронне запрошення на 2-й етап олімпіади на офіційному бланку університету.
 • Список основних тем для підготовки див. у Додатку 3.
 • Максимальну кількість балів, яку можна отримати у цьому етапі – 70.

Важлива інформація

 • При визначенні переможця, бали за перший і другий етап будуть додаватися.
 • Тривалість проведення другого етапу – один робочий день.
 • Учасникам і супроводжуючим особам (вчителям або батькам), при потребі, будуть надані листи-підтвердження про участь в олімпіаді та відзначені службові відрядження.
 • Університет не компенсує учасникам олімпіади кошти на супроводжуючі витрати (проїзд, харчування, проживання, тощо)
 • Результати олімпіади будуть оголошені через кілька годин після її проведення.
 • В період очікування підсумків другого етапу, учні та супроводжуючі особи матимуть можливість відвідати низку захоплюючих місць та цікавих заходів в Національному університеті «Острозька академія».

ВСІ УЧАСНИКИ 2-ГО ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ ОТРИМАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ ПРО УЧАСТЬ, ПЕРЕМОЖЦІ – ЦІННІ ПРИЗИ ТА ДИПЛОМИ.

Деталі за посиланням: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ  - Олімпіада-2019


Всеукраїнська олімпіада РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти


Звернення Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України, щодо здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»


Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошує на Всеукраїнську олімпіаду з географії!

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 21.12.2016 № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 р. за № 16/29884, факультетом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки буде проведено Всеукраїнську олімпіаду з географії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Завданням олімпіади є виявлення здібних, обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх на навчання до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний та очний. Під час проведення дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайті географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, та розв’язують їх.

Учасникам очного туру, які набрали не менше, ніж 90 % балів, нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (максимум 20 балів) при розрахунку конкурсного бала в університеті.

Просимо поширити дану інформацію серед випускників (учнів 11 класу) загальноосвітніх шкіл Вашого району.  Надіємось на сприяння в участі в заочному етапі (1 лютого - 31 березня 2019 р.) та проведенні 19 травня  2019 року очного туру Всеукраїнської олімпіади з географії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки для професійної орієнтації.

Методичні рекомендації

 щодо проведення заочного  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади З ГЕОГРАФІЇ (2018-2019 навчальний рік) абітурієнтам географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за напрямами підготовки:

014.07 Середня освіта. Географія (Географія. Економіка), 103 Науки про Землю (Гідрологія), 106 Географія (Природнича (Фізична географія) та Економічна і соціальна географія), 193 Геодезія та землевпорядкування.

 1. У заочному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії беруть участь учні 11 класів, що бажають отримати вищу освіту за напрямами підготовки: 014.07 Середня освіта. Географія (Географія. Економіка), 103 Науки про Землю (Гідрологія), 106 Географія (Природнича (Фізична географія) та Економічна і соціальна географія), 193 Геодезія та землевпорядкування.
 2. Заочний етап Всеукраїнської учнівської   олімпіади   з   географії  проводиться з 1.02 по 31.03.2019 р.
 3. Зміст завдань однаковий для кожного учня. Оприлюднення завдань 31.01.2019 року на веб-сайті географічного факультету СНУ імені Лесі Українки в розділі «Оголошення» або «Абітурієнтам» (https://eenu.edu.ua/uk/structure/faculties-and-institutes/geografichniy-fakultet) та в даному листі.
 4. Відповіді на завдання потрібно вислати на електронну пошту географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки: [email protected] або [email protected] не пізніше 24 години 31.03.2019 року. Всім учасникам слід заповнювати інформаційну картку за зразком: (в тексті листа й на титульній сторінці роботи).
 5. Прізвище, ім'я та по батькові учасника олімпіади:
 6. Населений пункт:
 7. Школа:
 8. Контактний телефон, e-mail, поштова адреса:
 9. Оргкомітетом будуть забезпечені однакові умови для виконання учасниками запропонованих завдань та дотримання однакових вимог при перевірці робіт.
 10. 6. Результати заочного етапу олімпіади будуть оприлюднені на веб-сайті географічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та у листах-відповідях учасникам олімпіади до 04.2019.
 11. Запрошення для участі в очному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади   з   географії   будуть розіслані учням до 5.05.2019 року.

Завдання на заочний  тур Всеукраїнської олімпіади з географії для абітурієнтів за спеціальностями: 014 Середня освіта (Географія. Економіка); 103 Науки про  Землю. Гідрологія; 106 Географія (Фізична географія, Економічна і соціальна географія); 193 Геодезія та землеустрій (2019 рік)

Східноєвропейський національний університет імені лесі Українки

Теоретичний тур

1.Розкрийте зв'язок гідрологічної сітки України з  тектонічною будовою  і кліматичними умовами.

(15 балів)

2.Поясніть причини нерівномірного розселення людей на Землі. Спрогнозуйте тенденції змін розселення населення у найближчі 50 років. (15 балів)

Тестові завдання (за кожну правильну відповідь 1 бал)

 1. Морена – це:а) ізольована височина, що збереглася від денудації та ерозії; б) безліса плоска вершина у Кримських горах; в) риба що водиться в Тихому океані; г)осадові відклади, які утворилися під дією льодовика.
 2. У якому з варіантів відповіді географічні об’єкти розміщені в порядку з півночі на південь: а) море Уеддела, пустеля Гобі, річка Шкло, Шпіцберген; б) Гудзонова затока, западина Гхор, озеро Вікторія, гори Драконові; в) Ісландія, Куба, Нова Гвінея, Мадагаскар; г) Байкал, Перська затока, Гібралтарська протока, затока Терпіння.
 3. До басейну Атлантичного океану не відносяться усі річки, перераховані у варіанті: а) Парана, По, Нігер;б) Оріноко, Дніпро, Рейн;в) Дунай, Волга, Амазонка;г) Конго, Святого Лаврентія, Вісла.
 4. Найменшою є потужність тропосфери:а)на полюсах; б)на екваторі;в) в помірних широтах; г) однакова на всіх широтах.
 5. Коефіцієнт зволоження в степовій зоні:а) К=1; б) К>1;в) К<1;г) К=0
 6. Вкажіть океан, у якому розташований острів з координатами 52° пд.ш. та 73° сх.д.. а) Тихий;б). Північний Льодовитий; в). Атлантичний;г) Індійський.
 7. Вкажіть частину світу, біля якої розташований острів Європа. а) Африка; б) Південна Америка; в) Північна Америка; г)Азія.

8.Вкажіть у скількох кліматичних поясах розташована Південна Америка.а)3;б)4;в)5;г) 6.

 1. Вкажіть довготу східної межі другого годинного поясу: а)22°30’ сх.д; б) 30° сх.д; в)37°30’ сх.д; г) 7°30’ сх.д;

9. Встановіть відповідність між річками, якими проходить Державний кордон України, та країнами.

1. Тиса.

2. Дніпро.

3. Західний Буг.

4. Дністер.

 а) Росія;

б) Румунія;

в) Білорусь;

г)Польща;

д) Молдова.

 1. Перші відомості про українські землі зібрав:а) Ератосфен; б) Геродот; в) Страбон; г) Боплан.

Практичний тур

 1. Визначте, до яких типів країн належать зазначені держави:

1.Афганістан, Ємен, Ефіопія. 2. Монголія, Узбекистан, Вірменія. 3.Канада, Японія, Італія. 4.Китай, Куба, Північна Корея.5.Мексика, Південна Корея, Сінгапур.6.Швейцарія, Австрія, Норвегія.7.Барбадос, Антигуа і Барбуда, Бахрейн.8. Мальта, Греція, Ірландія. 9. Лівія, Габон, Катар.10.Південна Африканська Республіка, Нова Зеландія, Ізраїль. (10 балів)

Типи країн Відповіді (записати цифрами)
Країни «великої сімки»  
Малі високорозвинені країни Європи  
Країни середнього рівня розвитку  
Переселенські країни  
Нові  індустріальні країни  
Нафтодобувні країни  
Країни «дрібні острови»  
Найменш розвинені країни  
Країни з перехідною економікою  
Країни з плановою економікою  

2.Визначте час сходу, заходу Сонця та тривалість дня, якщо азимут сходу Сонця був 1050(10 балів)

Загальна кількість балів за правильні відповіді  60 балів


ТНПУ ім. В.Гнатюка запрошує на Всеукраїнську олімпіаду!

До уваги потенційних абітурієнтів, батьків, педагогів!

Спробуйте власні сили і заробіть додаткові бали! 

ТНПУ ім.В.Гнатюка дбає не тільки про своїх студентів, а й про абітурієнтів!
Наш університет дає чудову можливість своїм майбутнім абітурієнтам: безплатно перевірити знання та здобути додатково до 20 балів  з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного бала у виші.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів посилити свої позиції на майбутньому  вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2019, що проводиться в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Участь в олімпіаді дає можливість:

 • підвищити впевненість у власних силах;
 • ще раз узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал;
 • застосувати набуті знання у нових умовах;
 • переконатися у правильності профорієнтаційного вибору;
 • розширити уявлення про проблематику окремих дисциплін;
 •     а найголовніше – здобути до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного балу у вищому навчальному закладі.

Олімпіада проходитиме в два тури

Графік проведення:

Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 15 лютого по 30 березня 2019 р.

Проведення дистанційного туру забезпечує Центр дистанційного навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка . Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.

Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  6 квітня 2019 р.

Цього року, відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», ТНПУ ім.В.Гнатюка  організує фахові олімпіади з таких предметів:

 • математика;
 • фізика;
 • хімія;
 • географія;
 • біологія.

Участь в олімпіадах безоплатна! Охочі можуть брати участь у декількох напрямках.

Дізнайтеся про Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали
http://olimpiada.tnpu.edu.ua/?q=predmety-olimpiady-TNPU

Більше інформації ви знайдете на  сайті Олімпіади-2019  .

Реєструватися для участі потрібно тут Форма реєстрації

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScEC11YL4VDUur7TL…/viewform

Бажаємо всім наснаги, наполегливості та успіхів!

Фахівці стверджують: найкращий виш - той, в  у якому вчаться найрозумніші студенти!  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка  - лідер серед педагогічних, гуманітарних, мистецьких, лінгвістичних та фізкультурних університетів!

ТНПУ ім.В.Гнатюка радо вітає учасників та переможців, а найкращих прийме у свої дружні лави згуртована, весела студентська спільнота.


Тематика майстер-класів від викладачів та студентів Національного університету «Острозька академія»

№ п/п Тема майстер-класу Інформація про тренерів
Економічний факультет
1 Майстер-клас з реклами Козак Л. В., декан економічного факультету, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу, доктор економічних наук, доцент
2 Цифровий маркетинг Аверкина М. Ф., професор кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, доктор економічних наук, професор
3 Комп’ютерні науки Власюк А.П., завідувач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор, академік академії наук вищої школи України
4 Цікаві фінанси Дем'янчук О. І., доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступник декана економічного факультету Національного університету «Острозька академія» з навчально-наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент
5 Облік і оподаткування Харчук Ю. Ю., кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи
6 Економічна кібернетика Новоселецький О.М., кандидат економічних наук, доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій
Факультет політико-інформаційного менеджменту
7 Як скласти влучний рекламний меседж Охріменко Г.В., кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності
8 Написання ділового листа Парфенюк Н. В., викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності
9 Сім гріхів пам’яті Волошина В.О., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки
10 Я-психолог Тимощук Є.А., магістр кафедри психології та педагогіки
11 Науковий пікнік Гільман А.Ю., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри громадського здоров’я, Кулеша Н.П., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри громадського здоров’я
Факультет романо-германських мов
12 Позитивні сугестії та їх застосування у процесі навчання іноземної мови Бєлявська О. О., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри індоєвропейських мов
Гуманітарний факультет
13

 

Релігія та комп’ютерні ігри Матер’ян Естер, студентка 3 курсу спеціальності «Філософія»
14 Релігія та наука: друзі чи вороги? Пономаренко М., студентка 4 курсу спеціальності «Філософія»
15 Як мода змінює нас. Хто такий культоролог? Малець П., студентка 3 курсу спеціальності «Культурологія»
16 Музеї майбутнього Мороз А., студента спеціальності «Культурологія»
17 Основи блогінгу: Inctagram. Маніпуляції за допомогою текстів. Своя радіостанція. Чи потрібне авторське «Я» журналісту? Гризовська С., студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика»
18 Як переконати співрозмовника? Рабчук І. Ю., викладач кафедри української мови та літератури Національного університету «Острозька академія»
19 Мовні фіґлі Рабчук І. Ю., викладач кафедри української мови та літератури Національного університету «Острозька академія»
20 Як правильно вживати слова Рабчук І. Ю., викладач кафедри української мови та літератури Національного університету «Острозька академія»

Звернення керівника Військово-морського ліцею Міністерства оборони України

Текст звернення