Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну

Наказом  КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної  ради від 05.10.2020 №56  були підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну. Згідно з рішенням журі дипломом комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради нагороджено переможців конкурсу:

Жучку Анастасію, Паньковець Олександру, Пугач Іванну, учениць 8 класу, Мірко Мар'яну, ученицю 9 класу Білятицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник Тимошицька Н.Г.).

Подякою  комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради відзначено учнівський колектив Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.