Про Інтернет-фестиваль відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до плану роботи РОІППО на 2019 рік із 01 по 30 листопада 2019 буде проходити Інтернет-фестиваль відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів (хімія, біологія, фізика, географія) (далі Фестиваль).

Учасникам Фестивалю необхідно до 29 листопада 2019 року включно заповнити реєстраційну форму (або перейти за посиланнями https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1dBdI00lZAH6csMFrgc0VvfJMnAs7oBl6w8Uv6hgOBygbxQ/viewform .

Оргкомітет Фестивалю розглядає індивідуальні та колективні роботи. Кількість авторів колективної роботи – не більше 3 осіб. Кількість робіт від учасників не обмежується.

Усі учасники Фестивалю отримають сертифікати. Оргкомітет має право відзначити окремими сертифікатами роботи учасників, враховуючи оригінальність ідеї та способи її розкриття; грамотність усного та писемного мовлення; використання різноманітних технічних засобів тощо.

Додаток

до листа РОІППО

від 30.10.2019 № 01-11/ 927

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УМОВИ УЧАСТІ В ІНТЕРНЕТ-ФЕСТИВАЛІ

відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів

(хімія, біологія, фізика, географія)

Метою фестивалю є активізація та стимулювання творчої ініціативи учнівської молоді та вчительської спільноти, упровадження цифрових технологій у процес навчання природничих предметів; створення сприятливих умов для формування креативної особистості, здатної орієнтуватися в сучасному інформаційному та медіа просторі; забезпечення методично-технологічного супроводу формування компетнтностей учнів відповідно до їх задатків, здібностей, індивідуальних нахилів, для мотивації до навчання через використання інформаційно-комунікаційних технологій; для стимулювання дослідницької, творчої активності учнів та вчителів.

Серед основних завдань Фестивалю:

 • створення сучасного цифрового контенту;
 • формування ключових компетентностей учасників освітнього процесу;
 • сприяти залученню учнів до освітнього процесу; сприяти впровадженню педагогіки партнерства в освітній процес;
 • створити колекцію нових інформаційно-творчих відеоматеріалів для популяризації та практичного застосування на уроках природничих предметів.

Фестиваль проводиться за напрямами:

- Фізика;

- Біологія;

- Хімія;

- Географія.

Учасниками Фестивалю можуть бути учні 5 – 11 класів та учителі природничих предметів. Участь у фестивалі є безкоштовною. Оргкомітет Фестивалю розглядає індивідуальні та колективні роботи. Кількість авторів колективної роботи – не більше 3 осіб. Кількість робіт від учасників не обмежується. Один учасник може одночасно надсилати свої роботи на участь у фестивалі в усіх тематичних напрямах. Учасник фестивалю несе повну відповідальність за достовірність поданої на фестиваль інформації та гарантує, що є автором  відеоматеріалів, які надійшли на фестиваль. Цифрові матеріали учасники Фестивалю самостійно розміщують на відеохостинговому ресурсі YouTube та вказують посилання на них в реєстраційній формі.

Роботи, представлені на Фестиваль мають відповідати наступним вимогам:

 • кожна представлена робота повинна мати назву;
 • відеоробота може бути відзнята будь-якими доступними для учасників технічними засобами (відеокамерою, фотоапаратом, смартфоном, мобільним телефоном тощо);
 • рекомендована тривалість відеоролика - до 5 хвилин;
 • рекомендовані формати відео: MPEG-4, AVI, MP4 (створені у HD та FullHD-якості, роздільна здатність відео – 1280х720 або 1920х1080, мінімальна роздільна здатність – 720x576 пікселів);
 • обов'язковим є наявність початкового титрового супроводу із зазначенням назви роботи, автора (авторів) відеороботи та їх місця навчання (роботи);
 • використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів залишається на розгляд автора;

              не допускаються до участі в фестивалі роботи без зазначення в реєстраційній формі і за наявності в них інформації, що принижує гідність окремої людини або національної групи людей та нецензурної лексики.

              Роботи, що надійшли на Фестиваль не рецензуються та учасникам не повертаються.

Під час огляду робіт організатори керується критеріями:

 • відповідність роботи меті, завданням та тематичним напрямам Фестивалю;
 • академічна доброчесність;
 • змістовність та інформативність;
 • технічна майстерність реалізації ідеї (редакція, якість монтажу, озвучування і обробка матеріалу, грамотність усного та писемного мовлення);
 • естетичність роботи та загальне позитивне емоційне сприйняття;
 • дотримання техніки безпеки під час проведення досліду чи експерименту.

Організатори Фестивалю мають право використовувати відеороботи, що брали участь у Фестивалі, у некомерційних цілях: з метою поширення досвіду учасників освітнього процесу, формування в учнів та вчителів предметних компетентностей, формування регіонального банку цифрового ресурсу освітнього призначення тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *