Підсумки Національного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки Національного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».

І місце в номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика» посіла Ткачук Дарія, учениця Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 (керівник Корж Людмила Володимирівна).

Робота учениці направлена до організаторів Міжнародного етапу конкурсу – Департаменту охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща, м. Вроцлав, школа № 118).

Щиро вітаємо та бажаємо удачі у фінальному етапі конкурсу!!!