Підсумки обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  еколого-патріотичної гри «Паросток»

З метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання проведено обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток».

В акції взяли участь загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади Дубровицького, Володимирецького, Демидівського, Острозького, Рокитнівського, Сарненського районів, міст Дубно та Вараш, комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.

Щиро вітаємо переможців – колектив учнів Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (керівники: Морозюк О.Є., Заєць С.Ф., Павлюк О.В.) та вихованців гуртка «Юні любителі природи» Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник: Вовчик Л.А.).

За ефективну організаційну роботу із залучення школярів до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відзначено Никончук Людмилу Вікторівну, вчителя географії Селищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.