Підсумки проведення  другого туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

За підсумками проведення  другого туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості  (Наказ управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 17.04.2020 №103) переможцями стали педагоги району:

номінація «Робота з обдарованими учнями»

І місце

- Турчик Світлана Миколаївна, вчитель Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г Шевченка.

ІІ місце

Третяк Руслана Федорівна, практичний психолог Сарненської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, Крот Оксана Ростиславівна, практичний психолог комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді»

номінація «Українська мова та література»

ІІ місце

- Турик Ірина Ростиславівна, вчитель Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г Шевченка.

номінація  «Методична робота з педагогічними кадрами»

ІІІ місце

• Грушецька Оксана Юріївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 «Сонечко» м. Сарни.

номінація «Виховна робота»

ІІІ місце

• Іщук Олена Романівна, заступник директора Сарненського районного ліцею «Лідер»

номінація «Іноземна мова (англійська мова)»

ІІІ місце

• Рудик Ірина Іванівна, вчитель Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!