Підсумки спортивного року на Рівненщині

У приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулася підсумкова колегія управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації за 2017 рік. У роботі колегії взяли участь: голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський та директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук.

Під час заходу відзначили кращих спортсменів та тренерів в різноманітних видах спорту, найактивніші районні відділи молоді та спорту і фізкультурно-спортивні товариства.

Також були відзначені райони і міста, котрі мали найбільше спортивних здобутків протягом року у спортивно-масовому фестивалі ветеранів фізичної культури та спорту Рівненської області. В загальному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – м. Рівне;

ІІ місце – Рокитнівський район;

ІІІ місце – Сарненський район.

П’ятий рік поспіль в області визначається рейтинг ефективності організації та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи  за місцем проживання та у місцях відпочинку населення в Рівненській області. Переможцями та призерами у цьому рейтингу стали:

I місце – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому;

ІІ місце – відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації;

ІІІ місце – сектор молоді та спорту Дубенської райдержадміністрації.

В підсумковій таблиці обласних сільських спортивних іграх Рівненщини 2017 року Сарненський район посів І місце.

Всі нагороджені отримали кубки, дипломи і спортивний інвентар.