Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури

26.11.2019   на базі Сарненського  навчально – виховного комплексу « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з польської мови та літератури серед учнів 9-11 класів. Переможці олімпіади :

І 9 Ярмолка Богдана Сарненський навчально – виховний комплекс « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка Ковтун І.М.
ІІ 9 Кохтюк Микола Сарненський навчально – виховний комплекс « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка Ковтун І.М.
ІІІ 9 Дубатовка Марія Сарненська гімназія Березовський В.В.
І 10 Жабчик Діана Сарненський навчально – виховний комплекс « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка Ковтун І.М.
І 10 Колесник Олександра Сарненський навчально – виховний комплекс « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка Ковтун І.М.
ІІ 10 Мартинюк Анастасія Сарненська гімназія Березовський В.В.
І 11 Клещевнікова Анна Сарненський навчально – виховний комплекс « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка Ковтун І.М.
ІІ 11 Васильчик Олексій Сарненський навчально – виховний комплекс « Школа – колегіум» ім.. Т.Г. Шевченка Ковтун І.М.
ІІ 11 Міщеня Софія Сарненська гімназія Ковтун І.М.
ІІІ 11 Хиноцький Микита Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н.В.