Підсумки ІІ етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»

03 квітня 2018 року  на  базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», у якому  взяли  участь 55 учасників відбіркового етапу конкурсу.

Конкурс  проводився з метою пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень; створення умов для творчої самореалізації учнів.

Переможцями ІІ етапу обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» визнано:

номінація «Тваринний світ»:

• Радчука Назарія, учня 5 класу Сарненської гімназії;

ІІ місце

• Морозюка Дмитра, учня 4 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
  • Подлегаєва Марка, учня 4 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

ІІІ місце

• Козярчук Анастасію, ученицю 5 класу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
  • Титечка Тараса, учня 5 класу Сарненської гімназії;
  • Христопалову Валерію, ученицю 5 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.

номінація «Охорона здоров’я»:

І місце

• Беліка Артура, учня 5 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

• Тутуку Дарію, ученицю 5 класу Сарненської гімназії;
  • Шеремета Кирила, учня Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня.

номінація «Рослини навколо нас»:

І місце

• Гамзу Валерію, ученицю 3 класу Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце

• Кузьмич Софію, ученицю 5 класу Немовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце

• Власик Світлану, ученицю 5 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Номінація «Я і природа»:

ІІ місце

• Полтаріну Ольгу, ученицю 4 класу Сарненської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №4;

• Веремську Анну, ученицю 5 класу Сарненської гімназії;
  • Кушнір Катерину, ученицю 3 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

номінація «Народознавство, краєзнавство»:

• Шабака Максима, учня 4 класу Орлівської  загальноосвітньої школи І ступеня;

• Клок Владу, ученицю 6 класу Сарненської гімназії;

ІІІ місце

• Петренко Ангеліну, ученицю 6 класу Сарненської гімназії.

Роботи переможців обласного конкурсу (І, ІІ місце) направляються на відбірковий етап конкурсу, за результатами якого будуть відібрані учасники фінального (очного) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник», що проходитиме 22-24 травня 2018 р. у м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вітаємо переможців і бажаємо удачі у фінальному етапі!!!