Районний конкурс «Лідер року 2019»

07 травня 2019 року на базі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся районний конкурс «Лідер року 2019» у формі екологічного квесту «Давайте, друзі, разом природу берегти». Мета заходу: формування у лідерів учнівського самоврядування екологічної свідомості та культури, громадянської позиції, розвиток критичного мислення, творчих здібностей, лідерських якостей, вміння працювати в команді, виховання почуття відповідальності за власні вчинки та майбутнє планети.

Перемогу здобула команда «Запальнички», другими були – «Лідери», а третіми – команда «Н₂О».

Переможцями конкурсу у номінаціях стали: «Талант року» – Софія Робейко, лідер Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Екологічний ерудит» – Абрамович Неля, лідер Стрільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Оратор-агітатор» – Марія Мартинюк, лідер Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, «Знавець рідного краю» – Тетяна Величко, лідер Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Витівник розваг» – Вікторія Мосійчук, лідер Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.

Звання «Лідер року 2019» отримала Анна Килюшик, лідер учнівського самоврядування Сарненської гімназії.