Районний семінар-практикум вихователів різновікових груп

5 грудня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Ремчиці відбувся районний семінар-практикум вихователів різновікових груп на якому педагоги обмінялися досвідом роботи з питань формування моральних цінностей та правового виховання дітей дошкільного віку в контексті оновленої програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське довкілля».

Ремчицький сільський голова Долід Л.В. спільно із завідувачем ДНЗ Жук Ю.В. провели експрес-презентацію дошкільного навчального закладу, де особливу увагу звернули на створення відповідного розвивального середовища у кожній групі.

Учасники семінару переглянули заняття у молодшій групі (4-й рік життя) з соціально-морального розвитку «У гості до ляльки Каті» (показ вихователя ДНЗ с. Ремчиці Долід І.П.) та заняття з правового виховання у різновіковій (5-й, 6-й рік життя) «Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай!» (показ вихователя ДНЗ с. Ремчиці Троцьковець О.М.).

Вихователь Ірина Долід поділилася досвідом роботи з питання формування моральних цінностей у дітей дошкільного віку, а вихователь Світлана Кишенчук ознайомила з основними напрямками роботи з правового виховання дошкільників.

Ірина Петрівна провела з вихователями інтерактивні вправи «Соціально-моральне виховання дітей: як зробити дієвим» з метою визначення особистого бачення поняття «моральний розвиток» на основі асоціативних чи змістовних зв’язків, розширення уявлення педагогів про позитивні та негативні риси особистості людини, спонукання вихователів до пошуку нових умов, необхідних для формування моральних цінностей у дошкільників.

Всім учасникам семінару була надана рекомендована література та методичні рекомендації.