Районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти

27 березня 2018 року на базі ДНЗ № 4 «Сонечко» м. Сарни відбувся районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти з теми: Розвиток творчого потенціалу дошкільників засобами музичного мистецтва.

Вихователь-методист ДНЗ № 4 м. Сарни Грушецька О.Ю. звернула увагу присутніх на необхідність створення сприятливих умов для прояву творчих здібностей кожної дитини у різних видах музичної діяльності. 

Всіх музичних керівників приємно вразив дитячий мюзикл «Подорож краплинки» у виконанні маленьких акторів, який організувала і провела Москалик Людмила Іванівна.  Дошкільнята за допомогою рухів та пластики вміло перетворювалися на хмаринок, квіти, струмочок, рибки, медуз.

Плідною була робота музкерівників у творчій майстерні. Під керівництвом Кедрич О.А, музкерівника ДНЗ № 8 м. Сарни, вони виконували підготовчі вправи, що сприяють розвитку ритмічного відчуття у дітей, зокрема: вели ритмічний діалог, грали  гру «Відгадай пісню за ритмом», імпровізували ритмічний малюнок. Музкерівник ДНЗ № 4 м. Сарни Москалик Л.І. ознайомила з різними видами музичних ігор, таночків, вправ, що сприяють  розвитку музично-рухової творчості дошкільників, а на закріплення виконала з учасниками семінару імпровізований танок. Справжній майстер-клас показала музкерівник ДНЗ № 5 м. Сарни Симончук І.В. з розвитку у дітей пісенної творчості.  Музкерівники виконували різноманітні дихальні вправи, розспівки, творчо підходили до розучування  пісні.  Під керівництвом музкерівника ДНЗ № 6 м. Сарни Матюши  Б.Ю. педагоги вчилися творчому музикуванню на дитячих музичних інструментах. За допомогою нетрадиційних музичних інструментів, які виготовила Богдана Юріївна власноруч з різних покидькових матеріалів вони  озвучили казку «Рукавичка».

Наприкінці зустрічі методист Сарненського РМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Корень В.А. підвела підсумки семінару-практикуму та ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/htrueits/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *