Районний семінар-практикум педагогів-організаторів з теми «Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом удосконалення системи превентивного виховання»

З метою підвищення професійної компетентності педагогів-організаторів у плануванні та організації виховної роботи в закладі освіти, направленої на формування ціннісних орієнтирів соціально адаптованої та гармонійно розвиненої особистості, 16 листопада 2017 року на базі Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум педагогів-організаторів з теми «Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом удосконалення системи превентивного виховання».

Семінар розпочала методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач, яка ознайомила з пріоритетними напрямами виховної роботи у 2017-2018 навчальному році. Виховну систему роботи Тиненнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів представили заступник директора з виховної роботи Наталія Мініна та педагог-організатор Валентина Омельковець.

Практичний психолог Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олена Лазарець на основі ситуативних кластерів провела психологічний коучинг. Цікавим та пізнавальним був квест «Толерантність: об’єднаємо зусилля», який організували для педагогів-організаторів Олена Лазарець та Галина Корінець, соціальний педагог Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В ході роботи семінару педагоги-організатори отримали методичні рекомендації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *