Районний семінар-практикум фізінструкторів та вихователів

З метою ознайомлення педагогів з методикою навчання техніки гри у футбол, структурою проведення фізкультурних занять з використанням елементів гри у футбол 7 грудня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Корост відбувся районний семінар-практикум фізінструкторів та вихователів з теми: «Розвиток рухової активності дітей дошкільного віку за допомогою гри у футбол». 

Методист Сарненського районного методичного кабінету Корень В.А. наголосила, що велику роль у підвищенні рухової активності дітей дошкільного віку відіграють ігри спортивного характеру та  ознайомила учасників семінару з особливостями планування та організацією проведення ігор спортивного характеру.

Климець С.В, завідувач ДНЗ «Сонечко» с. Корост звернув увагу фізінструкторів та вихователів дошкільних закладів на значення гри у футбол для розвитку рухової активності дітей та поділився досвідом роботи з даного питання. З методикою навчання техніки гри, структурою занять та методами і прийомами навчання гри у футбол ознайомила присутніх Комар В.М., вихователь ДНЗ с. Корост, а вихователь Комар Н.М. навчила учасників семінару здійснювати діагностику оволодіння старшими дошкільниками вмінням грати у футбол.

Всі присутні переглянули заняття з елементами  гри у футбол в середній (показ вихователя Комар В.М) та старшій групах (показ вихователя Комар М.П.). Своїми враженнями від перегляду занять поділилась директор Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайлова В.П.  Фізінструкторам і вихователям була надана рекомендована література та методичні рекомендації. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *