Районний семінар-практикум

В умовах творення Нової української школи основним завданням є створення таких умов, за яких може розвинутися людина європейського мислення: добре знати себе, використовувати власний потенціал, вміти створювати ситуації успіху, розробляти й реалізовувати власний життєвий сценарій. За таких умов вчитель має бути готовим до інноваційної діяльності. Міністр освіти і науки України Ліля Гриневич зазначила, що «потрібно навчити школярів самостійно аналізувати інформацію, критично мислити, швидко адаптуватися до змін, співпрацювати в команді, тощо». «Діти ХХІ тисячоліття» кардинально відрізняються від старших поколінь. Все це стимулює вчителів до впровадження в педагогічну діяльність нових форм і методів навчання учнів початкових класів.

Саме з цього приводу і зібралися вчителі 4 класів 6 грудня 2017 року на базі опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» на районний семінар-практикум з теми «Форми і методи навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Інтерактивно-теоретичний модуль розпочався з рекламної каруселі нових технологій роботи зі школярами на уроках української мови та математики. Оверчук О. Б. ознайомила присутніх з суттю методик «Щоденні 5», «Щоденні 3», «Рафт (RAFT)», «Кубування». Учасники семінару переглянули відеоролики на прикладах яких мали можливість зрозуміти, як вчитель може використати таку методику в класі та які інструменти використовувати для кращої організації цієї діяльності.

Гусарук Світлана Іванівна, вчитель початкових класів Сарненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2, опираючись на власний досвід, розкрила суть методики «Сторітелінг».

Вчитель початкових класів опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Чиж Надія Миколаївна на  відкритому уроці з природознавства у 4 класі з теми «Рослинний і тваринний світ Євразії» на практиці розкрила суть методики «Кубування».

Незабутні враження та позитивні емоції подарував учасникам семінару виховний захід «Калина – народний символ України», який підготували вчителі Кир`ях Світлана Антонівна та Янчук Тетяна Сергіївна разом з учнями початкових класів. Свято було побудоване у формі цікавої та змістовної розповіді про калину, як символ України, яка доповнювалася віршами, піснями, танцями, інсценізаціями творів, відеоматеріалами.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Романцовій Тетяні Миколаївні  та педагогам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *