Робоча зустріч, вчителів початкових класів району

Педагоги Сарненщини активно готуються до шкільної реформи. Впевнено, крок за кроком, крокують до Нової української школи. Доказом цього є робоча зустріч, вчителів початкових класів району, Клесівської ОТГ, які з 1 вересня 2018 року навчатимуть учнів 1-го класу та вихователів підготовчої групи дитячих садочків, яка нещодавно відбулася в КЗ «Сарненський районний Будинок культури». Захід відбувся за сприяння районного методичного кабінету та за участі методиста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, учителя початкових класів ЗОШ №17 м. Біла Церква Київської області Копосова Павла Германовича.

П.Г. Копосов під час майстер-класу «Удосконалення методів і форм роботи на уроках математики через  впровадження на практиці сучасних інтерактивних технологій в початковій школі» ознайомив початківців району з образною ігровою методикою вивчення складу чисел першого десятка, додаванням та відніманням в межах 10 та з роботою над задачами в 1-ому класі. Павло Германович зацікавив вчителів системою вправ для засвоєння дітьми таблиць додавання і віднімання в межах 10. Завдяки даній системі у першокласників сформуються міцні обчислювальні навички з опорою на ейдотехніку та асоціативний спосіб запам’ятовування цифр та числових даних. 

Всі учасники майстер-класу мали змогу придбати робочий зошит «Обчислюємо залюбки. Додавання і віднімання в межах 10. Образна ігрова методика. 1 клас»

Додаткові матеріали за адресою:

http://osvita.sarny-rda.gov.ua/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B8/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *