Р О З К Л А Д проведення тренувань Сарненської комплексної ДЮСШ «Колос» на період з 01.09.2017 по 31.05.2018 року

 

Вид спорту,

група

Понеді-

лок

Вівторок Середа Четвер П′ятни-

ця

Субота Неділя Тренер та

 місце занять

Гирьовий спорт

1. ПП ІІ р. н. 15.20-16.50   15.20-16.50   15.20-16.50     В. Пінчук, смт.Степань

Будинок культури

ПБП І р. н. 16.50-19.05 16.50-19.05   16.50-19.05 16.50-19.05     В. Пінчук, смт.Степань

Будинок культури

ПБП ІІ р. н. 19.10-21.25 19.10-21.25   19.10-21.25 19.10-21.25     В. Пінчук, смт.Степань

Будинок культури

2 ПП І р. н. 17.00-18.30   17.00-18.30   17.00-18.30     І.Макаренко,будинок культури,с.Бутейки
ПБП І р. н. 18.45-20.00       18.45-20.00   17.00-19.15 І.Макаренко,будинок культури,с.Бутейки
ПБП ІІ р. н.     18.45-20.00   20.00-21.30   19.30-21.15 І.Макаренко,будинок культури,с.Бутейки
3 ПП ІІ р. н. 16.00-17.30   16.00-17.30 16.00-17.30       О.Рабош,педагогічний

Коледж, м. Сарни

ПП ІІ р. н. 17.30-19.00   17.30-19.00 17.30-19.00       О.Рабош,педагогічний

Коледж, м. Сарни

Волейбол

3. ПП І р. н.   15.40-17.10   15.40-17.10 15.40-17.10     В. Гольонко, с.В. Вербче
ПП ІІ р. н.   17.15-18.45     17.15-18.45 19.00-20.30 17.00-18.30 В. Гольонко, с.В. Вербче
ПБП І р. н.   18.50-21.05   17.15-19.30 18.50-21.05   18.45-21.00 В. Гольонко, с.В. Вербче
4 ПП І р. н.   16.00-17.30   16.00-17.30   12.00-13.30   А. Гоч, смт. Степань
ПП ІІ р. н. 16.00-17.30   16.00-17.30   16.00-17.30     А. Гоч, смт. Степань
ПБП І р. н. 17.30-19.45 17.30-19.45 17.30-19.45   17.30-19.45     А. Гоч, смт. Степань
5 ПП ІІ р. н. 19.00-20.30   19.00-20.30   19.00-20.30     Г. Гоч, смт. Степань
6 ПП І р. н. 17.00-18.30   17.00-18.30     17.00-18.30   І. Бережний, с. Корост
ПБП ІІ р. н. 18.35-20.50   18.35-20.50         І. Бережний, с. Корост
7 ПП І р. н. 16.00-17.30   16.00-17.30   16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 В. Козловський, Любиковичі
ПП ІІ р. н. 17.40-19.55   17.40-19.55   17.40-19.55 17.40-19.55   В. Козловський, Любиковичі
8 ПП І р. н. 17.00-18.30   16.00-17.30   17.00-18.30   11.00-12.30 О. Зіневич, с. Стрільськ
ПБП І р. н.     18.30-20.45   18.40-20.55   12.40-14.55 О. Зіневич, с. Стрільськ
9 ПП І р. н. 16.30-18.00   16.30-18.00   16.30-18.00     О. Красько,м.Сарни
10 ПБП ІІ р. н. 17.00-18.15   17.00-18.15 16.00-17.15     10.00-12.15 В. Титечко, с. Тинне
11 ПП І р. н. 15.15-16.45   16.15-17.45 16.15-17.45       К.Васильченко м. Сарни

 Педколедж,

ПП І р. н. 16.45-18.15   17.45-19.15 17.45-19.15       К.Васильченко м. Сарни

 Педколедж,

Настільний теніс

13 ПП І р. н.   15.00-16.30 15.00-16.30   15.00-16.30     А. Назарчук, м. Сарни підлітковий клуб «Юність»
ПБП ІІ р. н.   16.40-18.15 16.40-18.15 16.40-18.15 16.40-18.15     А. Назарчук, м. Сарни підлітковий клуб «Юність»

Важка атлетика

14 ПП ІІ р. н. 15.30-17.00   15.30-17.00   15.30-17.00   10.30-11.00 В.Рибачок,  м.Сарни Стадіон «Мрія»
ПБП І р. н. 17.00-19.15   17.00-19.15   17.00-19.15   11.00-13.15 В.Рибачок,  м.Сарни Стадіон «Мрія»
ПБП ІІ р. н. 19.15-21.30   19.15-21.30   19.15-21.30   13.15-15.30 В.Рибачок,  м.Сарни Стадіон «Мрія»
Футбол
15 ПП І р. н.   18.00-19.30   18.00-19.30     12.00-13.30 С.Шишковський, Степань
ПБП І р. н.   19.40-21.55   19.40-21.55     13.40-15.55 С.Шишковський, Степань
16 ПП І р. н 15.00-16.30     15.00-16.30 15.00-16.30     А. Лєснік, м. Сарни
ПБП ІІ р. н 16.30-18.45     16.30-18.45     12.00-14.15 А. Лєснік, м. Сарни
ПБП І р. н.   16.00-18.15 16.00-18.15   16.30-18.45     А. Лєснік, м. Сарни
ПБП І р. н   15.20-18.35   15.20-18.35   16.00-18.15 16.00-18.15 М. Антонюк, м. Сарни

Педколедж

18 ПП І р. н     16.30-18.00   16.30-18.00   9.30-10.30 В. Семенюк, с. Зносичі
ПП ІІ р. н     18.00-19.30   18.00-19.30   10.30-12.00 В. Семенюк, с. Зносичі
ПБП ІІ р. н.   17.30-19.45   17.30-19.45   17.30-19.45 17.30-19.45 В. Семенюк, с. Зносичі
19 ПП ІІ р. н   17.00-18.30   17.00-18.30     11.30-13.00 А. Примак, с. Тинне
ППІІ р.н 15.00-16.30 15.00-16.30   15.00-16.30     13.10-15.40 А. Примак, с. Тинне
ПБП ІІ р. н. 17.00-19.45   16.00-18.15   16.00-18.15 16.00-18.15   А. Примак, с. Тинне
20 ПБП І р. н.   17.40-19.10   17.40-19.10     11.00-12.30 В. Ковальчук, с.Немовичі
  ПП І р. н.   16.00-17.30   16.00-17.30     12.40-14.00 В. Ковальчук, с.Немовичі
21 ПБП І р. н.   17.00-19.15   17.00-19.15     12.00-14.15 Я.Гоч, с.Немовичі
ПБП ІІ р. н.     18.00-20.15   18.00-20.15   15.00-17.15 Я.Гоч, с.Немовичі
22 ПП І р. н. 16.30-18.00   17.30-19.00       11.00-12.30 І. Комар,  с. Корост
ПП ІІ р. н. 18.00—19.30         15.30-17.00 12.40-14.10 І. Комар,  с. Корост
ПБП ІІ р. н.     17.00-19.15   17.00-19.15 17.00-19.15 14.10-16.25 І. Комар,  с. Корост
23 ПБП ІІ р. н. 17.30-19.45   17.30-19.45 17.30-19.45     10.30-12.45 В. Лєвшунов, м. Сарни

ЗОШ №2

24 ПП ІІ р. н. 16.00-17.30   16.00-17.30       14.00-15.30 В.Галушко, с. Стрільськ
ПБП ІІ р. н. 17.30-19.45       17.30-19.45   11.00-13.15 В.Галушко, с. Стрільськ
25 ПП І р. н. 15.45-17.15   15.45-17.15       11.00-12.30 В. Добровольський,

с. В.Вербче

ПБП ІІ р. н. 17.30-19.45   17.30-19.45       12.45-14.00 В. Добровольський,

с. В.Вербче

26 ПП ІІ р. н. 15.30-17.00   15.30-17.00   15.30-17.00     А. Токов,

с. Кричильськ

ПБП ІІ р. н. 17.15-19.30   17.15-19.30         А. Токов,

с. Кричильськ

27 ПБП І р. н. 16.30-18.15     16.30-18.15 16.30-18.15   16.30-18.15 В.Криницький,м.Сарни
28 ПБП І р. н. 16.00-18.15     16.00-18.15   16.00-18.15 16.00-18.15 І.Вакулко,м.Сарни
29 ПП ІІ р. н.     16.00-17.30   16.00-17.30   15.00-16.30 Ю. Левкова, с. Зносичі
ПБП І р. н.     17.40-19.10   17.40-19.10   16.40-17.10 Ю. Левкова, с. Зносичі
ПБП ІІ р. н.   17.00-19.15   17.00-19.15   17.00-19.15 17.15-19.30 Ю. Левкова, с. Зносичі
30 ПП ІІ р. н. 17.00-18.30   17.00-18.30   17.00-18.30     В.К.Юрко,смт.Степань
31 ПП І р. н. 16.00-17.30   17.00-18.30   16.00-17.30     С.А. Воротеляк, м.Сарни
ПП І р. н.   16.00-17.30   17.00-18.30   13.00-14.30   С.А. Воротеляк, м.Сарни
ПП І р. н. 18.00-19.30   15.00-16.30   18.00-19.30     С.А. Воротеляк, м.Сарни

Баскетбол

32 ПП І р. н.               А.Бугаєвський, м.Сарни
ПП І р. н.               А.Бугаєвський, м.Сарни
ПП І р. н.               А.Бугаєвський, м.Сарни