Р О З К Л А Д проведення тренувань Сарненської ДЮСШ на період з 01.09.2017 по 31.05.2018 року

 

№ з/п

         Група Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя Тренер та місце проведення занять

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

1. Початкова підготовка 1-року 13.15-14.45 13.15-14.45 10.00-11.30 Жученя І.М.

ЗОШ №2,

Зал ДЮСШ  

2. Початкова підготовка 1-року 13.30-15.00 13.30-15.00 13.30-15.00 Жученя І.М.

Зал ДЮСШ

3. Базова підготовка 1-року 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 14.30-16.45 Жученя І.М.

Зал ДЮСШ

4. Базова підготовка 1-року 17.15-19.30 17.15-19.30 17.15-19.30 12.00-14.15 Жученя І.М.

Зал ДЮСШ

5. Початкова підготовка 1-року 11.45-13.15 11.45-13.15 13.15-14.45 Жученя І.М.

ЗОШ №2,

Зал ДЮСШ

6. Початкова підготовка 1-року 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 Белаш П.І.

Зал ДЮСШ

7. Початкова підготовка 1-року 13.30-15.00 13.30-15.00 10.00-11.30 Белаш П.І.

ЗОШ№2

8. Базова підготовка 1-року 15.30-17.45 15.30-17.45 15.30-17.45 12.00-14.15 Белаш П.І.

Зал ДЮСШ

9. Базова підготовка 1-року 16.45-19.00 16.45-19.00 12.00-14.15 14.15-16.30 Белаш П.І

Зал ДЮСШ

10. Початкова підготовка 1-року 15.15-16.45 15.15-16.45 10.00-11.30 Белаш П.І.

Зал ДЮСШ

11. Початкова підготовка 1-року 11.00-12.30 10.00-11.30 11.00-12.30 Хомич Р. О.

Зал ДЮСШ

ВІЛЬНА БОРОТЬБА
1. Базова підготовка 1-року 16.00-18.15 16.00-18.15 10.00-12.15 10.00-12.15 Царков В.М.

Зал ДЮСШ

2. Базова підготовка 1-року 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 Бородавка С.П.

Педколедж РДГУ

3. Початкова підготовка 2-року 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 10.00-11.30 Дячок Т. І.

ЗОШ с. Люхча

4. Початкова підготовка 2-року 15.30-17.00 15.30-17.00 15.30-17.00 11.30-13.00 Дячок Т. І.

ЗОШ с. Люхча

5. Початкова підготовка2-року 17.00-18.30 17.00-18.30 17.00-18.30 13.00-14.30 Дячок Т. І.

ЗОШ с. Люхча

6. Початкова підготовка 1-року 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 Белаш Н.С

Зал ДЮСШ

7. Початкова підготовка 1-року 13.30-15.00 13.30-15.00 10.00-11.30 Белаш Н.С

ЗОШ№2

9. Базова підготовка 2-року 15.30-17.45 15.30-17.45 15.30-17.45 14.15-15.45 12.00-14.15 Белаш Н.С

Зал ДЮСШ

10. Базова підготовка 2-року 16.45-19.00 16.45-19.00 17.45-19.15 12.00-14.15 14.15-16.30 Белаш Н.С

Зал ДЮСШ

11. Початкова підготовка 1-року 15.15-16.45 15.15-16.45 10.00-11.30 Белаш Н.С

Зал ДЮСШ

12. Базова підготовка 1-року 14.00-16.15 14.00-16.15 14.00-16.15 13.15-15.30 Мартинчук Л. С.

Зал ДЮСШ

13. Базова підготовка 3-року 16.15-18.30 15.00-17.15 16.15-18.30 15.00-17.15 16.15-18.30 11.30-13.00 Мартинчук Л. С.

Зал ДЮСШ

БАСКЕТБОЛ
1. Початкова підготовка 2-року 16.30-18.00 16.30-18.00 15.15-17.45 09.30-11.00 Денисевич Б. Г.

Зал ДЮСШ

2. Початкова підготовка1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 Денисевич Б. Г.

Зал ДЮСШ

3. Базова підготовка 2-року 16.30-18.00 16.00-18.15 16.00-18.15 13.00-15.15 13.15-15.45 Денисевич Б. Г.

Зал ДЮСШ

4. Базова підготовка 2-року 18.20-20.35 18.20-20.35 19.00-20.30 18.20-20.35 11.00-13.15 Денисевич Б. Г.

Зал ДЮСШ

5. Початкова підготовка 1-року 16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

Мастенко В. О.

с. Тинне, школа

6. Початкова підготовка 1-року 17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

Мастенко В. О.

с. Тинне, школа

7. Початкова підготовка 1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 Красько О.О.

ЗОШ №4

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
1. Початкова підготовка 1-року 13.30-15.00 13.30-15.00 13.30-15.00 Аврамишин О. А.

(стадіон «Мрія» кросова дистанція)

2. Початкова підготовка 1-року 13.30-15.00 13.30-15.00 11.00-12.30 Аврамишин О. А.

(стадіон «Мрія» кросова дистанція)

3. Початкова підготовка 1-року 17.15-18.45 17.15-18.45 12.30-14.00 Аврамишин О. А.

(стадіон «Мрія» кросова дистанція)

4. Базова підготовка 3-року 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 Аврамишин О. А.

(стадіон «Мрія» кросова дистанція)

5. Базова підготовка 1-року 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 Новак А. А.

ЗОШ с. Кричильськ

6. Початкова підготовка 1-року 17.00-18.30 17.00-18.30 17.00-18.30 Куліш А. Л.
ЗОШ с. Кричильськ
7. Початкова підготовка 1-року 18.30-20.00 18.30-20.00 18.30-20.00 Куліш А. Л.
ЗОШ с. Кричильськ
8.9. Початкова підготовка 1-року 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 Титечко В.Т.

ЗОШ с. Мале Вербче

10. Початкова підготовка 1-року 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 Титечко В.Т.

ЗОШ с. Мале Вербче

11. Базова підготовка 1-року 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 Жабчик В.В.
 стадіон «Мрія»
12. Початкова підготовка 1-року 14.00-15.30 14.00-15.30 14.00-15.30 Артюшок М. М.

ЗОШ с. Любиковичі

13. Початкова підготовка 1-року 15.30-17.00 15.30-17.00 15.30-17.00 Артюшок М. М.

ЗОШ с. Любиковичі

14. Початкова підготовка 1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 Артюшок М. М.

ЗОШ с. Любиковичі

15. Початкова підготовка 1-року 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 Артюшок М. М.

ЗОШ с. Любиковичі

16. Початкова підготовка 1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 Ратич О. В.    НВК «Школа - колегіум» ім. Т.. Шевченка
17. Початкова підготовка 1-року 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 Довгалюк І. В.      ЗОШ с. Тріскіні
СТРІЛЬБА З ЛУКА
1. Початкова підготовка 1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 Мазепа І.Ю.

Спортмайданчик ДЮСШ №1, №2

2. Початкова підготовка 1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 12.00-13.30 Мазепа І.Ю.

Спортмайданчик ДЮСШ №1, №2

3. Початкова підготовка 1-року 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 Мазепа І.Ю.

Спортмайданчик ДЮСШ №1, №2

4. Базова підготовка 3-року 18.00-20.15 16.30-18.45 18.00-20.15 16.30-18.45 18.00-20.15 13.30-15.45 Мазепа І.Ю.

Спортмайданчик ДЮСШ №1, №2

БОКС
1. Початкова підготовка 1-року 16.30-18.00 17.00-18.30 17.00-18.30 Котик Д. М.

Спортзал ВПУ-22

2. Початкова підготовка 1-року 16.30-18.00 16.30-18.00 16.00-17.30 Котик Д. М.

Спортзал ВПУ-22

3. Базова підготовка 1-року 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 17.30-19.45 Котик Д. М.

Спортзал ВПУ-22

4. Початкова підготовка 1-року 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 Рудичик В. М.

Спортзал ВПУ-22

5. Початкова підготовка 1-року 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 Рудичик В. М.

Спортзал ВПУ-22

СУМО
1. Початкова підготовка 1-року 11.45-13.15 11.45-13.15 09.30-11.00 Мартинчук Л. С.

Зал ЗОШ №2      

2. Початкова підготовка 1-року 13.15-14.45 13.15-14.45 11.00-12.30 Мартинчук Л. С.

Зал ЗОШ №2