САРНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НА ПЕРШІЙ СХОДИНЦІ РЕЙТИНГУ ШКІЛ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг закладів освіти України за підсумками ЗНО 2020 року.

У поданій таблиці освітні заклади ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожного закладу.

В десятку найкращих закладів освіти Рівненської області увійшли Сарненська гімназія (1 місце), Сарненський районний ліцей «Лідер» (3 місце) та Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка (8 місце).

Сарненська гімназія другий рік поспіль займає першу сходинку рейтингової таблиці, крім того заклад увійшов у ТОП-200 шкіл України.

Щиро вітаємо педагогічні колективи та бажаємо подальших успіхів у досягненні високих результатів у навчанні та вихованні учнівської молоді.