Семінар-практикум вихователів груп з короткотривалим режимом роботи

Нещодавно на базі ДНЗ (ясла садок) комбінованого типу № 9 «Росинка» м. Сарни відбувся семінар-практикум вихователів груп з короткотривалим режимом роботи з теми: Організація освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку за оновленою програмою «Впевнений старт».

Учасники семінару ознайомилися з програмно-методичним комплектом «Впевнений старт», який забезпечує якісну переддошкільну освіту та включає в себе: «Книгу вихователя», «Книгу дошкільника», «Книгу для батьків» та «Альбом з художньо-творчої діяльності».

Вихователі вчилися планувати та організовувати освітній процес за оновленою програмою, практично по-новому проживати один день з дітьми. Педагоги ДНЗ № 9 м. Сарни, зокрема: Чинча А.В, вихователь-методист; Городнюк Н.Ф., вихователь;  Бортнік О.В., учитель-логопед; Захарчук Т.М., практичний психолог, які першими почали використовували програмно-методичний комплект «Впевнений старт»,  охоче ділилися своїм досвідом роботи, давали поради щодо роботи з дітьми та батьками.

Присутні переглянули в старшій групі інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку «Правила шкільного життя» (показ вихователя Городнюк Н.Ф.), відеозапис роботи батьків з дитиною вдома за навчальним посібником «Книга дошкільника», а також взяли активну участь у різноманітних ігрових вправах, які пропонують автори програми «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

Всім вихователям було надано методичні рекомендації та рекомендовану літературу.