Семінар-практикум вчителів української мови та літератури

13 грудня 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар-практикум вчителів української мови та літератури з теми «Розвиток ключових і предметних компетентностей учнів як шлях до формування інноваційної особистості». Метою семінару було ознайомитися з технологією роботи учителів української мови та літератури щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів засобами інноваційних форм навчання.

Розпочала роботу семінару Стороженко Т.А., методист відділу освіти, молоді та спорту, яка ознайомила вчителів української мови та літератури з ключовими новелами Закону України про освіту та нормативно-правовою документацією, необхідною у роботі вчителів-словесників.

Наступним етапом роботи семінару стало ознайомлення з досвідом роботи вчителя Сарненського районного ліцею «Лідер» Любиш М.М. з теми «Розвиток ключових і предметних компетентностей учнів як шлях до формування інноваційної особистості».

Семінар-практикум продовжився практичною частиною. Вчителі І та ІІ кваліфікаційної категорії мали гарну нагоду відвідати урок української літератури у  9 класі, який провела вчитель Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Набухотна О.М.

На закінчення підведено підсумки роботи семінару-практикуму, який пройшов у творчий атмосфері в формі діалогу, а його учасники отримали багато корисної інформації для подальшої роботи.

Висловлюємо слова вдячності дирекції та вчителям української мови та літератури Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за сприяння у підготовці та проведенні семінару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *