Семінар-практикум вчителів історії

ЗНО – це суспільно значуща подія. Воно проводиться для забезпечення об’єктивного вимірювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, оптимізації відбору абітурієнтів до вищих навчальних закладів на основі ефективних, демократичних і прозорих процедур, здійснення  моніторингу якості освіти на національному рівні. 

06 грудня  2017 року в Тріскинський  ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений семінар-практикум вчителів історії з проблеми «Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників освітніх закладів до ДПА у формі ЗНО. Тестування як засіб педагогічного дослідження рівня якості знань учнів».

Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – зворушливими до глибини душі віршами, милозвучними піснями, сповненими національних ідей та любов'ю до Батьківщини. Продовжила роботу директор закладу освіти Бриж В.Л., яка познайомила учасників семінару з візитною карткою школи.
Мета проведення семінару:

  • виявлення оптимальних засобів, методів та форм взаємодії педагога й учня, які сприяють підготовці учнів до ДПА у формі ЗНО;
  • відпрацювання з учителями навичок психологічної підготовки учнів до іспитів, підвищення їх впевненості в собі;
  • напрацювання практичного досвіду у виконанні вправ по формуванню комунікативної компетентності учнів.

Методист РМК Івашина О.В. охарактеризувала особливості тесту ЗНО з історії України у 2018 року, вказавши на важливість підготовки випускників шкіл до складання ДПА у формі ЗНО. Вчитель історії Сарненського НВК «Школи-колегіум»  ім.. Т.Г.Шевченка Захожа Н.О. поділилася досвідом роботи з питання «Чи можливо  підготуватися до ЗНО з історії на 180 – 200 балів самостійно?» 

Під час практичного блоку семінару-практикуму вчителі історії відвідали урок узагальнення з історії України у 10 класі з теми «Початок української революції 1917 - квітень 1918 року» та реально-віртуальну гру «Спадок» у 8 класі, які підготували і провели М.П.Гриневич, Параниця І.Д., вчителі історії Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники семінару разом із практичним психологом Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Жученею Н.Л. взяли участь у тренінгу «Людина починається з добра».
По закінченню навчального практикуму вчителями було розроблено пам’ятку - інструктаж «Підготовка до ДПА у формі ЗНО: практичні поради».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *