Семінар-практикум для вчителів математики

24 листопада 2017 року на базі Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум для вчителів математики з теми "Компетенції та компетентнісний   підхід у сучасній освіті".

Завдання методичного заходу були наступні: актуалізація установки вчителя на цінність самореалізації у своїй професії; формувати у педагогів потребу усвідомлювати свої сильні і слабкі сторони; розвивати потяг до пізнання своїх здібностей і особистих якостей; стимулювати інтерес до творчості, ініціативу; підвищення професійної майстерності педагогів, ознайомлення із досвідом роботи вчителів математики щодо реалізації змісту нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти.

Семінар складався з трьох модулів: теоретичний , практичний , рефлексивний.

Перший модуль розпочала  методист районного методичного кабінету Кушмирук О.С., яка розповіла про компетенції та  компетентнісний   підхід сучасній   освіті. Також у її виступі йшлося про важливі напрямки нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти у реалізації математичної освіти та запровадження інноваційних форм роботи на уроках математики.

Продовжили роботу Ющик Т. В. та Свирид С. С., учителі математики  Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., які розкрили реалізацію диференційованого підходу на уроках математики. Ветрова Л.І., вчитель  математики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.,  керівник ШМО вчителів математики, фізики , інформатики, презентувала роботу методичного об’єднання, науково-методичну тему, завдання та результати роботи вчителів.

У ході практичної частини учасники семінару-практикуму  переглянули уроки математики у  5-Б класі з теми «Рівняння» та у  6-Б класі  - «Множення і ділення звичайних дробів».

При підведенні підсумків учителі висловились у «відкритий мікрофон» про актуальність проблеми,  високий рівень підготовки та практичну значимість семінару.

Учасники відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання у роботі з учнями.