Семінар – практикум для вчителів художньо-естетичного циклу

16 листопада 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи I-II ступенів №6 відбувся семінар - практикум для вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Формування компетентісних та високоморальних якостей особистості учнів з використанням новітніх педагогічних технологій на уроках  предметів мистецтва». Основною метою семінару було ознайомлення із новітніми педагогічними технологіями для формування компетентісних та високоморальних якостей учнів на уроках мистецтва.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Івашина О.В.,  ознайомила учасників семінару-практикуму з планом та метою його роботи, зазначивши, що мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання потрібно розглядати не лише як процес набуття художніх знань і вмінь, а, насамперед, як універсальний засіб особистісного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів.

Практичний блок семінару складався із уроку музичного мистецтва в 4 класі «В гості до Коломиї» ( Федірко В.В., вчитель музичного мистецтва) та бінарного уроку  в 5 класі «Пісня душа народу. Козацькі пісні» (Федірко В.В., вчитель музичного мистецтва, Бучко М.Г., вчитель історії), де учасники семінару мали змогу познайомитися з традиційними та інноваційними підходами до викладання музичного мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *