Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Сучасна типологія особистості – ДІСK»

05 листопада 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА громадською організацією «Асоціація практичних психологів Рівненської області» та громадською організацією «Носителі миру» був проведений семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Сучасна типологія особистості – ДІСK». Тренер – ГРИЦЮТА ОКСАНА ФЕДОРІВНА, голова громадської організації «Носителі миру», психолог, психотерапевт за методом «символ драма», співавтор школи тренерів «DVІЖ», тренер навчальних проектів, викладач ВМУРоЛ «Україна».

У процесі роботи присутні ознайомилися із новітньою типологією особистості, яка була розроблена для бізнесменів США і актуальна вже упродовж 35 років.

Також під час семінару-практикуму  психологи та соціальні педагоги  засвоїли теоретичні та практичні аспекти:

• розуміння себе, своїх сильних і слабких сторін;
  • розуміння і вміння опиратися на сильні сторони інших;
  • розуміння стилів спілкування, відпочинку та праці різних особистостей;
  • розуміння якостей характеру та тенденцій поведінки;
  • розуміння відношення до фінансів;
  • розуміння поведінки у стані конфлікту та стресу;
  • розуміння поведінки в подружньому житті.

32 працівники психологічної служби району отримали сертифікати, що засвідчили рівень їхньої підготовки. Дякуємо тренеру за професійну практичну допомогу.