Семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя біології»

Завдяки співпраці районного методичного кабінету та РОІППО  у приміщенні кабінету інформатики корпорації "Братерство без кордонів"  16 листопада 2017 року відбувся семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя біології».

Методист кабінету інформаційно-комунікаційних технологій РОІППО Оксана Тимощук ознайомила учасників тренінгу  із завданнями, змістом і методологічними засадами використання сервісів Web.2.0 в педагогічній діяльності.

Педагоги навчались  створювати:

-ментальні карти на платформі Spiderscribe.net;

-колажі на платформі Getloupe.com;

-пазли на платформі Gigsawplanet.

Ознайомились із основами роботи Google Drive; онлайн-дошкою Padletта анатомічним атласом 3d. Долучилися до педагогічної спільноти Рівненщини«Сервіси Google в освіті».

Допомагала вчителям вдосконалювати навики роботи з онлайн сервісами методист РОІППО Раїса Шагієва. Методист РМК Світлана Муляр надала методичні рекомендації щодо способів використання сервісів Web.2.0 у навчальному процесі.

Атмосфера семінару була невимушена, робоча, насичена, комунікативна. Вчителі активно брали участь у всіх вправах, сумлінно, старанно виконували завдання, а також ділились досвідом використання безкоштовних додатків від Microsoft на уроках біології.

Гаслом зустрічі стали слова Шеріла Нуссбаум-Біча: «Технології ніколи не замінять вчителя. Але вчитель, який ефективно застосовує технології для розвитку своїх учнів, замінить того, хто ними не володіє».

Фотозвіт за адресою: