Спартакіада серед допризовної молоді до Дня захисника України

З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму і колективізму та з нагоди Дня захисника України, 11 жовтня 2017 року на території Сарненської військової частини  А 0153, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено першу районну Спартакіаду серед допризовної молоді, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, начальника відділу освіти, молоді та спорту Світлани Коркош, військовослужбовців, представників ЗМІ.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.  Він акцентував увагу школярів  на тому що вони є майбутнім нашої країни: «Коли я дивлюся на вас, я відчуваю гордість, що в нас в районі є такі діти як ви. Бо в ваших очах я бачу непохитну вірув перемогу, бажання жити і працювати в мирній країні» - підкреслив голова райдержадміністрації. Ярослав Володимирович побажав учасникам змагань міцного здоровя, віри у перемогу та мирного неба над головою.

Спартакіада включала в себе 4 види змагань, а саме: біг 100 м., підтягування на перекладині, розбирання і складання автомата Калашникова, військово-медична допомога (надання медичної допомоги в секторі обстрілу та транспортування пораненого в сектор укриття).

На змагання з’явилися 18 загальноосвітніх навчальних закладів, кожна з яких мала в своєму складі 8 учасників. Переможці та призери Спартакіади визначалися як в особистому заліку так і в командному. Особисті місця визначалися за найкращими результатами у кожному виді, командний залік – за найменшою сумою місць в чотирьох видах.

Кращим спринтером на дистанції 100 м. став учень Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. Петрик Євген (12.44 с.), учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Царук Артур  посів друге місце (12,91 с.), трійку призерів замкнув учень Коростської ЗОШ І-ІІІ ст. Чиж Анатолій (13,02 с.).

У підтягуванні на перекладині найкращу техніку продемонстрував учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Онисковець Владислав підтягнувшись 27 разів, на другу сходинку піднявся учень Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Абрамчук Демид (23 рази), на третій сходинці розмістився учень Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Баранець Степан (також 23 рази).

Найкращу вправність та швидкість у розбиранні та збиранні автомата Калашникова показав Боротюк Юрій з результатом 1,02 хв. (Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.), трішки чемпіону програв Прилепа Артем – 1.07 хв. (Сарненський НВК «Школа-колегіум»), бронзова нагорода дісталася Шокоту Дмитру – 1.08 хв. (Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.

Найбільш жваво та захоплююче точилася боротьба у військово-медичній допомозі. Найкраще з цим завданням впоралися допризовники Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., другими стали учні Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Степанської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола третє місце.

У загальнокомандному заліку одразу дві команди отримали по 18 балів. Згідно Положення у випадку однакових результатів у двох або більше команд перевага надається команді, яка має більше перших, других і т.д. місць в особистому заліку. З цим краще впоралася молодь Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., яка в підсумку стала чемпіоном першої Спартакіади, срібні нагороди дістаються команді Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім.Т.Г.Шевченка, п’єдестал пошани замкнули учні Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. (22 бали).

Спортсмени та команди, які посіли призові місця нагороджені грамотами та кубками від організаторів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *