2017 рік 2018 рік
2019 рік

«Олімпійське літо» на Сарненщині

Діти, які відпочивають у санаторії «Горинь», що знаходиться в смт Степань Сарненського району, мали можливість долучитися до спортивно-масового заходу «Олімпійське літо». Спортивну програму їм представили працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Після короткої церемонії відкриття, юні олімпійці з великим задоволенням долучилися до змагань. Кожен хотів показати той максимум, аби у наполегливій боротьбі саме його команда стала переможцем. Тому спортивна боротьба видалася цікавою та веселою.

Зрештою, беззаперечним переможцем заходу стала команда «Маяк». Її учасники виявилися найспритнішими та найшвидшими. Срібні нагороди дісталися «Довжанам». Почесне третє місце здобула команда «Абсолют».

Переможці та призери «Олімпійського літа» нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Скориставшись нагодою, працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відзначили ще й Сарненський район за зайняті призові місця у спортивно-масових заходах, які проходили нещодавно. Зокрема, сарненчани вибороли перше місце у фестивалі здорового способу життя присвяченого Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру. Другі місця вони здобули у фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Рівненській області та обласному місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Заслужені нагороди отримав головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Віктор Михайлицький.

«Олімпійське літо» на Сарненщині!
В червні в санаторії «Горинь» смт. Степань відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Олімпійське літо». Зараз в цьому санаторії відпочиває понад 100 дітей із Сарненського району. Днями до них завітали працівники відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.
Організатори запросили усіх відпочиваючих на місцевий стадіон, де були проведені змагання з міні-футболу, настільного тенісу та дартсу. Діти отримали масу позитивних вражень, а переможці і призери до того ж були нагороджені грамотами та призами.

Змагання з настільного тенісу, шахів та шашок в рамках обласної Спартакіади серед державних службовців

14 червня 2019 року у м.Рівне відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок в рамках обласної Спартакіади серед державних службовців. В черговий раз наші спортсмени продемонстрували хорошу гру. Так, в особистих змаганнях з шахів чемпіоном області стала Інна Калюхова, з шашок ІІІ місце посіла Тамара Пупко. В командному заліку з шахів перше місце виборола команда Сарненської РДА (І.Калюхова та В.Сергійчук); з шашок ми посіли ІІІ місце (Т.Пупко та М.Колядко); з настільного тенісу розмістилися на 5 сходинці (В.Михайлицький та О.Корзун). Вітаю команду з вдалим виступом! 19 червня - кульова стрільба!

Спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня

З метою залучення дітей та молоді до регулярних занять спортом, подальшої пропаганди й розбудови олімпійського руху, упродовж червня 2019 року в Сарненському районі відбуваються спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня.
Зокрема, 13 червня на базі профспілкового підприємства санаторій «Горинь» смт.Степань, були проведені спортивні змагання з легкоатлетичних пробігів на різні дистанції та вікторина на Олімпійську тематику. У заходах взяли участь біля 100 дітлахів, які відпочивають у санаторії. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та призами від відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА.

Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів

З 28 травня по 02 червня 2019 року у м. Штольберг (Німеччина) проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. Серед більше 300 спортсменів участь у найпрестижнішому континентальному форумі у складі чоловічої збірної команди України взяв тренер-викладач Сарненської ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту – Іван Макаренко, який виступав у довгому циклі.

Продемонструвавши високий клас та блискучу техніку наш спортсмен у ваговій категорії до 78 кг. виконав 72 підйоми у довгому циклі та виборов срібну медаль чемпіонату серед дорослих.