«Кубок закриття футбольного сезону - 2017 року»

19 листопада 2017 року на Сарненському стадіоні "Мрія" зібралось 19 футбольних колективів на підсумковий футбольний турнір - «Кубок закриття футбольного сезону - 2017 року» та нагородження команд по підсумках чемпіонату. У церемонії нагородження взяли  участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук відмітив позитивні тенденції  розвитку футболу в районі, подякував футбольним командам за успішно проведений сезон  і висловив сподівання, що Сарненський район і надалі буде займати провідне місце в футбольному житті Рівненщини. Також, Ярослав Володимирович побажав футбольній громадськості району міцного здоров’я, добра, щастя, великої наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот. По завершенню привітань відбулося урочисте нагородження переможців та призерів чемпіонату району з футболу серед команд першої та другої ліг кубками, медалями та грамотами. 

Після нагородження почалися ігри. Згідно жеребкуванню, команди були поділені на чотири групи:

 Група А (гарєве поле) -  Педколедж (м.Сарни), Старт (с.Любиковичі), Сокіл (с.Немовичі), Атлетіко (с.Глушиця), Горинь (с.Степань).

 Група Б (ст. "Олімп" м. Сарни) –  Олімп (м. Сарни), Случ (с.Чудель), Маяк (с.Зносичі), Арсенал (с.Селище), Темп (Корост). 

Група В (стадіон ВПУ-22) –  Фаворит (м.Сарни), Чайка (с. Костянтинівка), Колос (с. Кричильськ), Нива (с.В.Вербче), Єдність (Костопільський р-н).

Група Г (с. Катеринівка) – Динамо (с.Катеринівка), Стандарт (с.Довге), Граніт (с.Клесів) , Полісся (с.Карпилівка).

Група "А" (ст. "Мрія" гарєве покриття)

"Педколедж" (Сарни) - "Сокіл" (Немовичі)        2:0

"Старт" (Любиковичі) - "Атлетіко" (Глушиця) 1:1 (пен. 4:2)

№п/п Команда І В Н П Р-М О
1. "Горинь" (Степань) 2 0 2 0 1-1 2
2. "Старт" (Любиковичі) 2 0 2 0 1-1 2
3. "Педколедж" (Сарни) 2 0 2 0 0-0 2

 "Горинь" (Степань) - "Педколедж" (Сарни)      0:0

"Старт" (Любиковичі) - "Горинь" (Степань)      1:1 (пен. 3:4)

"Педколедж" (Сарни) - "Старт" (Любиковичі)   0:0

Група "Б" (ст. "Динамо" м. Сарни)

"Олімп" (Сарни) - "Случ" (Чудель)    1:0

"Маяк" (Зносичі) - "Темп" (Корост)   1:0

№п/п Команда І В Н П Р-М О
1. "Олімп" (Сарни) 2 2 0 0 2-0 6
2. "Маяк" (Зносичі) 2 1 0 1 2-1 3
3. "Арсенал" (Селище) 2 0 0 2 0-3 0

"Маяк" (Зносичі) - "Олімп" (Сарни)           0:1

"Олімп" (Сарни) - "Арсенал" (Селище)      1:0 

"Маяк" (Зносичі) - "Арсенал" (Селище)      2:0

Група "В" (ст. ВПУ-22)

"Фаворит" (Сарни) - "Колос" (Кричильськ)         0:0 (пен. 7:6)

"Нива" (В.Вербче) - "Єдність" (Костопільський р-н)  2:0

№п/п Команда І В Н П Р-М О
1. "Фаворит" (Сарни) 2 1 1 0 1-0 4
2. "Нива" (В.Вербче) 2 1 1 0 1-0 4
3. "Чайка" (Костянтинівка) 2 0 0 2 0-2 0

"Фаворит" (Сарни) - "Нива" (В.Вербче)              0:0 (пен. 8:7)

"Фаворит" (Сарни) - "Чайка" (Костянтинівка)  1:0

"Нива" (В.Вербче)  - "Чайка" (Костянтинівка)   1:0

 Група "Г" (ст."Динамо" с. Катеринівка)

"Стандарт" (Довге) - "Полісся" (Карпилівка)       0:0

"Граніт" (Клесів) - "Динамо" (Катеринівка)      6:0

"Стандарт" (Довге) - "Граніт" (Клесів)              0:1

"Динамо" (Катеринівка) - "Полісся" (Карпилівка)  0:1

"Стандарт" (Довге) - "Динамо" (Катеринівка)             0:0

"Полісся" (Карпилівка) - "Граніт" (Клесів)                  0:0

№п/п Команда І В Н П Р-М О
1. "Граніт" (Клесів) 3 2 1 0 7-0 7
2. "Полісся" (Карпилівка) 3 1 2 0 1-0 5
3. "Стандарт" (Довге) 3 0 2 1 0-1 2
4. "Динамо" (Катеринівка) 3 0 1 2 0-7 1

1/2 Фіналу

"Олімп" (Сарни) - "Горинь" (Степань)           2:0

"Фаворит" (Сарни) - "Граніт" (Клесів)           0:0 (пен. 3:4)

ФІНАЛ

"Олімп" (Сарни) - "Граніт" (Клесів)       1:0

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/3i9ooydpc/


«Шкіряний м’яч» засвічує юні зірки

У жовтні-листопаді 2017 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та комплексної ДЮСШ «Колос» на Сарненщині проходили зональні та фінальні районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н., 2005 р.н., 2006 р.н. та 2007 р.н.

У змаганнях взяли участь 68 команд із загальноосвітніх навчальних закладів Сарненського району у чотирьох вікових групах, які проходили у шістьох зонах. Переможці зональних змагань, а таких виявилося 20 команд, вийшли у фінал, який відбувся на Сарненському стадіоні «Мрія». Усі без винятку ігри пройшли в цікавій безкомпромісній боротьбі.

У фінальних змаганнях з футболу серед молодшої вікової групи 2007 р.н. третє місце посіли учні Стрільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель - Олег Зіневич та Василь Ревич), команда Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вчитель - Олег Красько) посіла друге місце, футболісти Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель – Ігор Довгалюк) здобувши максимум очок стали переможцями змагань серед наймолодших юнаків.

Серед юнаків 2006 р.н. бронза дісталася Коростським футболістам (представники – Василь Титечко та Іван Комар), які в півфіналі  перемогли однолітків із Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 з рахунком 2:0. А у фіналі команда Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Володимир Ковальчук) завдала нищівної поразки команді Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель  - Микола Сєчка) з рахунком 6:0 та стала чемпіонам.   

Серед юнаків 2005 р.н. на третю сходинку піднялися учні Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (представник – Віктор Михайлицький), які перемогли однолітків із Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель - Микола Сєчка) з рахунком 4:0. У фіналі, в запеклій боротьби, команда Коростської ЗОШ І-ІІІ ст. (представники – Василь Титечко та Іван Комар) переграли зносицьких спортсменів (представники - Олександр Одарчук та Володимир Семенюк) 2:1.   

Серед старшої вікової групи 2004 р.н. у першій групі переможцями стали учні Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., які завдали поразки одноліткам з Степанської ЗОШ І-ІІІ ст. 2:1 та зіграли унічию з командою Сарненської ЗОШ І-ІІІ  ст. №4, за друге місце в групі степанські та сарненські футболісти розійшлися миром, що в підсумку дозволило, набравши 2 очка, сарненчанам грати в півфіналі. У другій групі сильнішими виявилися спортсмени з Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст., які почергово здолали команду Клесівської ЗОШ І-ІІІ ст. 3-0 та Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 1:0. Отож, у фіналі юні, але вже досвідчені зносицькі футболісти (представники - Олександр Одарчук та Володимир Семенюк) перегравши тріскинських спортсменів (вчитель – Ігор Довгалюк) з рахунком 3:0 третій рік поспіль стають чемпіонами. За третє місце команда Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вчитель  - Петро Козярчук) переграла команду Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель  - Леонід Мартинюк) 2-0 та здобула бронзові нагороди.

Крім того, в кожній віковій групі оргкомітетом було визначено найкращого гравця. Серед молодшої вікової групи 2007 р.н. кращим гравцем став Станіслав Нікітчук, учень Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст., серед юнаків 2006 р.н. кращим визнано гравця Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст.  Андрія Крата, серед футболістів  2005 р.н. кращий – Дмитро Нагаль, учень Коростської ЗОШ І-ІІІ ст., серед юнаків 2004 р.н. кращий – Олег Мельник, учень Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди-переможці районних фінальних змагань навесні 2018 року будуть представляти Сарненський район на обласних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч».

Підсумовуючи вищесказане,  хочеться побажати юним футболістам, щоб вони не полишали можливість займатися улюбленою справою та дотримувались здорового способу життя. Щоб в такому ж дусі, наполегливості, працелюбності, відданості улюбленому виду спорту ці юні спортсмени продовжували тренуватися, а їхні наставники, вчителі фізкультури та тренери ДЮСШ, всіляко цьому сприяли! І, можливо, саме серед цих юнаків є майбутні «зірки українського футболу», які прославлятимуть наш район на найвищих рівнях змагань, так як наші земляки, відомі футболісти, Мельник Вадим,  Тотовицький Андрій та Сергійчук Михайло. 

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/2sf6glj6o/


У Степані діти відпочивають активно

 Дітлахи з Київської області, які відпочивають та набираються сил в санаторії «Горинь» смт.Степань, та учні Степанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сарненського району взяли участь у фестивалі здорового способу життя. У спортивному залі школи вони мали можливість долучитися до рухової активності, котру запропонували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Змагання проходили з різноманітних естафет, що давали можливість юнакам та дівчатам виявити свою спритність, швидкість та вправність. Боротьба на дистанціях точилася завзята і безкомпромісна. Кожен успіх тієї, чи іншої команди викликав неймовірну радість її учасників та прихильників.

Впродовж двох годин на майданчику панувала атмосфера справжнього спортивного свята. За сумою місць, зайнятих у естафетах, загальна перемога дісталася команді з символічною назвою «Горинь». Юні спортсмени з команди «Штурм» були другими. Бронзові нагороди виборола команда «Бліц».

Настала черга індивідуальних конкурсів. Тут всі охочі мали можливість продемонструвати свою вправність у володінні гімнастичним обручем, скакалкою та вміння накидати кільця на конуси. У спортивному конкурсі «Скакалка» переміг Михайло Романчук, а з обручами, у конкурсі  «Гімнастичний», найкраще впорався Максим Коба. Найвлучнішим у накиданні кілець на конуси виявився Вадим Гоч.

Отож, всі учасники долучилися до справжнього спортивного свята, отримали заряд адреналіну від спортивної боротьби, велику порцію позитивних емоцій та хороший апетит від рухової активності.

А переможцям та призерам командних змагань і звитяжцям індивідуальних конкурсів дісталися ще й дипломи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Отримав свої нагороди і сам Сарненський район. Скориставшись нагодою, працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вручили кубки, дипломи та призи виконуючому обов’язки завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Віктору Михайлицькому за перше місце у Всеукраїнському дні ходьби в Рівненській області та за друге місце у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах «Спорт для всіх у парках і скверах» у Рівненській області. 


 

Районні змагання з шашок

22 жовтня 2017 року у міському клубі «Залізничник» відбувся  відкритий чемпіонат Сарненського району з шашок серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь 24 учасники.
Серед жінок п’єдестал пошани посіли клесівські шашкістки. Так перше місце виборола Якубчик Анастасія, друге – Ліщук Тетяна, третє – Галушко Марія.
Серед чоловіків перемогу святкував Котяш Григорій (м.Дубровиця), срібна нагорода дісталася Макаревичу Віктору (м.Сарни), трійку призерів замкнув шашкіст з смт.Клесів – Смицький Володимир.
Змагання відбулися за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА та Сарненської районної федерації шахів.


 

Стартувала перша районна Спартакіада серед допризовної молоді до Дня захисника України

З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму і колективізму та з нагоди Дня захисника України, 11 жовтня 2017 року на території Сарненської військової частини  А 0153, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено першу районну Спартакіаду сер

ед допризовної молоді, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, начальника відділу освіти, молоді та спорту Світлани Коркош, військовослужбовців, представників ЗМІ.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.  Він акцентував увагу школярів  на тому що вони є майбутнім нашої країн

и: «Коли я дивлюся на вас, я відчуваю гордість, що в нас в районі є такі діти як ви. Бо в ваших очах я бачу непохитну вірув перемогу, бажання жити і працювати в мирній країні» - підкреслив голова райдержадміністрації. Ярослав Володимирович побажав учасникам змагань міцного здоровя, віри у перемогу та мирного неба над головою.

Спартакіада включала в себе 4 види змагань, а саме: біг 100 м., підтягування на перекладині, розбирання і складання автомата Калашникова, військово-медична допомога (надання медичної допомоги в секторі обстрілу та транспортування пораненого в сектор укриття).

На змагання з’явилися 18 загальноосвітніх навчальних закладів, кожна з яких мала в своєму складі 8 учасників. Переможці та призери Спартакіади визначалися як в особистому заліку так і в командному. Особисті місця визначалися за найкращими результатами у кожному виді, командний залік – за найменшою сумою місць в чотирьох видах.

Кращим спринтером на дистанції 100 м. став учень Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. Петрик Євген (12.44 с.), учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Царук Артур  посів друге місце (12,91 с.), трійку призерів замкнув учень Коростської ЗОШ І-ІІІ ст. Чиж Анатолій (13,02 с.).

У підтягуванні на перекладині найкращу техніку продемонстрував учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Онисковець Владислав підтягнувшись 27 разів, на другу сходинку піднявся учень Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Абрамчук Демид (23 рази), на третій сходинці розмістився учень Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Баранець Степан (також 23 рази).

Найкращу вправність та швидкість у розбиранні та збиранні автомата Калашникова показав Боротюк Юрій з результатом 1,02 хв. (Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.), трішки чемпіону програв Прилепа Артем – 1.07 хв. (Сарненський НВК «Школа-колегіум»), бронзова нагорода дісталася Шокоту Дмитру – 1.08 хв. (Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.

Найбільш жваво та захоплююче точилася боротьба у військово-медичній допомозі. Найкраще з цим завданням впоралися допризовники Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., другими стали учні Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Степанської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола третє місце.

У загальнокомандному заліку одразу дві команди отримали по 18 балів. Згідно Положення у випадку однакових результатів у двох або більше команд перевага надається команді, яка має більше перших, других і т.д. місць в особистому заліку. З цим краще впоралася молодь Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., яка в підсумку стала чемпіоном першої Спартакіади, срібні нагороди дістаються команді Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім.Т.Г.Шевченка, п’єдестал пошани замкнули учні Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. (22 бали).

Спортсмени та команди, які посіли призові місця нагороджені грамотами та кубками від організаторів.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/14dlyphpc/