2017 рік 2018 рік
2019 рік

«Олімп» знову на вершині!

17 та 24 березня проходили ігри кубку Сарненського району сезону 2019 року.

За  головний трофей боролися 16 команд району. Команди були поділені на чотири групи за географічним принципом, де у фінал виходили по дві найкращі команди.

Так, в першій групі фінального етапу, проявивши характер та волю до перемоги, студенти педагогічного коледжу перемогли чудельський та тинненський «Случ» 2-0 та вийшли у фінал.

У другій групі завдяки хорошій грі та стабільності складу міський клуб «Олімп» завдав поразки команді «Темп» (Корост) 2-0, а «Нива» (Велике Вербче) здолала опір «Спартака» (Люхча) 2-0. За вихід у фінал «Олімп» переграв «Ниву» 2-0.

У фіналі, продемонструвавши потужну гру, міський клуб другий рік поспіль виборює кубок району, перегравши студентів 2-1. Таких результатів команда досягла завдяки наполегливій праці спортсменів та їхнього тренера Миколи Маркова.

Сарненські волейболістки фіналісти кубку області!

17 березня 2019 року у смт.Квасилів відбулися змагання на Кубок області з волейболу серед жінок, що проходили в рамках обласних сільських спортивних ігор Рівненщини. У змаганнях взяли участь 8 команд, які за олімпійською системою виборювали кубок. Команда Сарненського району в черговий раз продемонструвала хорошу гру та дійшла до фіналу.

Так, у груповому етапі сарненські дівчата продемонстрували характер та здобули вольову перемогу над острозькими волейболістками 2-1. За вихід у фінал наші спортсменки здобули вікторію над здолбунівськими жінками 2-0.

У фіналі сильнішими виявилися дівчата з Рівненського району, які здолали наших спортсменок 2-0.

Вітаємо сарненських волейболісток з другим місцем!

Чемпіонат Рівненської області з боротьби вільної

Чемпіонат Рівненської області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок який відбувся 15-16 березня 2019 року в смт. Мирогоща, був плідним на здобутки вихованців Сарненської ДЮСШ.

Так, перше місце посіли: Харкевич Юрій - 125 кг., Грицюк Денис - 79 кг., Петрик Антон – 70 кг., Дудик Анатолій - 61кг. На другу сходинку піднялися: Ковбар Сергій - 61кг. та Шупрудько Вадим - 57 кг.

Вихованців підготував тренер ДЮСШ – Сергій Бородавка.

Вітаємо!

Кричильські футболісти переможці турніру

17, 24 лютого та 03 березня 2019 року проходили ігри ХVІ зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу, який давно став справжнім випробуванням характеру, майстерності й фізичної загартованості для чоловіків.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 29 колективів району в шести підгрупах.

Фінальний раунд був розіграний між чотирма колективами – "Колос" (Кричильськ), «Маяк-1» (Зносичі), «Маяк-2» (Зносичі) та «Горинь» (Тутовичі). Перша зустріч відбулася між "Колос" (Кричильськ) й «Горинь» (Тутовичі). З рахунком 3:2 перемогли кричильські спортсмени. Варто сказати, що й дві наступні гри тутовицька команда також програла – відповідно зносицьким «Маяк-1» та «Маяк-2». У протистоянні двох однойменних колективів судді зафіксували результативну нічию – 4:4. Згодом "Колос" (Кричильськ) та «Маяк-1» також розписали мирову – 0:0. Все залежало від гри "Колос" (Кричильськ) та «Маяк-2». Переможець цього протистояння гарантовано ставав і переможцем турніру. Проте досвідчені кричильські футболісти не залишили шансів другій зносицькій  команді, обігравши їх з рахунком 4:1. Таким чином "Колос" (Кричильськ), набравши найбільшу кількість очок (7), став чемпіоном зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу.

Переможець та команди-призери були відзначені грамотами, медалями та кубками.