2017 рік 2018 рік

Відбулася друга районна Спартакіада серед допризовної молоді до Дня захисника України

З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму і колективізму та з нагоди Дня захисника України        12 жовтня 2018 року на території Сарненської військової частини  А 0153, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено другу районну Спартакіаду серед допризовної молоді, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлани Коркош, та командира  військової частини  А 0153 полковника Олександра Сварицевича.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.  Він акцентував увагу школярів  на тому, що вони є майбутнім нашої країни. Ярослав Володимирович побажав учасникам змагань міцного здоровя, віри у перемогу та мирного неба над головою.

Спартакіада включала в себе 5 видів змагань, а саме: біг 100 м., підтягування на перекладині, розбирання і складання автомата Калашникова, подолання смуги перешкод та військово-медична допомога (надання медичної допомоги в секторі обстрілу та транспортування пораненого в сектор укриття).

На змагання з’явилися 18 команд загальноосвітніх навчальних закладів, кожна з яких мала в своєму складі 8 учасників. Переможці та призери Спартакіади визначалися як в особистому заліку так і в командному. Особисті місця визначалися за найкращими результатами у кожному виді, командний залік – за найменшою сумою місць в п’ятьох видах.

Кращим спринтером на дистанції 100 м. став учень Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст. Рудика Віталій (12.17 с.), учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Опалько Володимир посів друге місце (12,23 с.), трійку призерів замкнув учень Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Лазарець Вадим (12,35 с.).

У підтягуванні на перекладині найкращу техніку продемонстрував учень Сарненської гімназії Тарасов Кирил підтягнувшись 29 разів, на другу сходинку піднявся учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Глабець Павло (28 разів), на третій сходинці розмістився учень Степанської ЗОШ І-ІІІ ст. Дойонко Михайло (26 разів).

Найкращу вправність та швидкість у розбиранні та збиранні автомата Калашникова показали учні Сарненського НВК «Школа-колегіум», перше місце – Савчик Руслан (0,57 хв.), друге – Фрусович Микола (0,58), третє – Ковальчук Анатолій– 0,58,87 хв. (Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Найшвидше подолав смугу перешкод Бакунець Руслан (Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.), друге місце посів Басич Микола (Сарненський НВК «Школа-колегіум»), третім став Жданов Микола (Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст.).  

Найбільш жваво та захоплююче точилася боротьба у військово-медичній допомозі. Найкраще з цим завданням впоралися допризовники Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., другими стали учні Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Сарненської гімназії виборола третє місце.

У загальнокомандному заліку чемпіоном другої Спартакіади стала команда Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., яка в підсумку набрала 12 балів, срібні нагороди дістаються другий рік поспіль команді Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім.Т.Г.Шевченка (24 бали), п’єдестал пошани замкнули учні Сарненської гімназії (26 балів).

Спортсмени та команди, які посіли призові місця нагороджені грамотами та кубками від організаторів.

 

 

 


На Сарненщині відбувся день ходьби

На Рівненщині Всесвітній день ходьби вперше відбувся у 2013 році. Проте, в усьому світі він проводиться  вже досить давно під егідою міжнародної організації TAFISA. У Японії, скажімо, такий захід проходить три дні у лісопарках біля Токіо.

День ходьби у Сарненському районі проходив з 04 по 07 жовтня 2018 року. У заході взяли участь 17 закладів загальної середньої освіти району. Всього у Всесвітньому дні ходьби взяло участь близько 3500 учасників.

 У підсумку перше місце посіла Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце дісталося опорному закладу «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.», трійку призерів замкнули Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. та Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 


В Сарнах відбувся благодійний турнір з міні-футболу

14 вересня 2018 року на Сарненському стадіоні «Мрія» відбулось урочисте відкриття благодійного турніру з міні-футболу за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, учасників змагання. Мета турніру – збір коштів для воїнів антитерористичної операції.
У своєму вітальному слові Ярослав Яковчук зазначив, що фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного здорового способу життя. «Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту постійно збільшуються та розширюються, особливо серед молоді. Все частіше в нинішніх умовах спорт поєднує в собі благодійництво та меценатство. І саме сьогоднішній захід покликаний для цього – сприяти укріпленню боєздатності держави, підтриманню морального духу наших воїнів - учасників антитерористичної операції» - зазначив голова райдержадміністрації.
Участь у змаганні взяли 5 команд: «Армієць» військової частини А-0153, Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області, спільна команда Сарненської районної державної адміністрації та районної ради, Сарненської міської ради та депутатів виконавчого комітету, працівників стадіону «Мрія».
В рамках заходу присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів - учасників АТО хвилиною мовчання. 

В підсумку чемпіоном турніру стала спільна команда Сарненської райдержадміністрації та районної ради!
По завершенню заходу відбулось нагородження учасників змагань кубками та спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

 


 Засідання колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації

12 вересня 2018 року в облдержадміністрації відбулося засідання колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації за участю заступника голови ОДА Олександра Корнійчука.

Наприкінці колегії найактивніші спортивні громади Рівненщини відзначили нагородами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Так відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації був нагороджений дипломом та кубком за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі з нагоди Дня Незалежності України у Рівненській області та за ІІІ місце у фізкультурно-оздоровчих заходах з нагоди державних, місцевих та релігійних свят (День молоді) у Рівненській області.  


Олімпійський урок у м. Сарни

Беручи початок в столиці України на день фізичної культури і спорту «Олімпійський урок» крокує всіма куточками нашої країни, і саме сьогодні він завітав у м. Сарни. На майданчиках дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації відбувся олімпійський урок, що проводиться з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Відкрила урок начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Світлана Коркош, побажала учасникам заходу здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, здобутків, нових спортивних звершень та перемог у змаганнях.

Почався урок з показових виступів вихованців Сарненської ДЮСШ. Спортсмени демонстрували свої вміння у грі у футбол, волейбол, баскетбол. А ще силу та вправність показали боксери, борці вільного та греко-римського стилю. Під час показових виступів, хто зацікавився і має бажання стати таким же спортивним, тренери запропонували вливатися у їхні ряди.


Спартакіада до Дня фізичної культури і спорту


09 вересня 2018 року за сприянням відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” відбулася районна спартакіада серед сільських спортивних клубів та колективів фізичної культури з настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу та пляжного волейболу.

З пляжного волейболу змагання проходили по коловій системі. Лаври переможців дісталися міському спортивному клубу «Олімп» у складі Михайла Завгороднього та Андрія Цицюри, срібні нагороди дісталися СК «Фаворит» м. Сарни (Олег Сагун та Сергій Івашин), Третю сходинку другий рік поспіль посів СК «Спартак» с. Люхча (Сергій Шкодич та Трохим Кузнець).

З настільного тенісу на вершину п’єдесталу зійшла команда міського спортивного клубу «Олімп» (Оксана Назарець та Ігор Демянець), друге місце посіла команда «Динамо» с. Катеринівка (Діана Шуненкова та Богдан Литвак), на третій сходинці розмістився СК «Спартак» с. Люхча (Олеся Рокунь та Сергій Мартинюк).

Найкращі борці на руках проживають в с.Немовичі та м. Сарни. Так з армрестлінгу у ваговій категорії до 70 кг. у фіналі Віталій Мороз (СК «Олімп» м. Сарни) переміг Едуарда Пацьолу (СК «Сокіл» с. Немовичі); у ваговій категорії до 80 кг. вкотре не було рівних спортсмену (СК «Сокіл» с. Немовичі) – Роману Малашу, ІІ місце посів міський спортсмен Іван Корнійчук (СК «Олімп»); у ваговій категорії до 90 кг. переможцем став Емануіл Едуард (СК «Олімп»), Роман Годун посів ІІ місце (СК «Сокіл» с.Немовичі), трійку призерів замкнув Андрій Нетецький (смт.Клесів), у ваговій категорії понад 90 кг. уже декілька років підряд сильнішим стає Василь Мелещук с. Немовичі, срібна нагорода дістається міському силачу Петру Береговцю, бронзова Володимиру Мелещуку с. Немовичі. У командному заліку І місце дісталося СК «Сокіл» с. Немовичі, ІІ місце - СК «Олімп» м. Сарни, ІІІ місце – СК «Мрія» с. Камяне-Случанське.

У ваговій категорії до 68 кг. весь п’єдестал зайняли степанські гирьовики.  Чемпіоном став Дмитро Пінчук, другим – Тарас Прибільський, третім – Тарас Чуприна; до 78 кг. рівних не було Віталію Морозу (СК «Олімп» м. Сарни), другим став Віталій Хомич  (СК «Спартак» с. Люхча), на третій сходинці розмістився Іван Корнійчук (СК «Олімп» м. Сарни); понад 88 кг. чемпіоном став Василь Олещук (СК «Олімп» м. Сарни), срібним призером Андрій Савчук (СК «Спартак» с. Люхча), бронзовим – Микола Сидорчук СК «Мрія» с. Камяне-Случанське. У командному заліку І місце посів СК «Олімп» м. Сарни, ІІ місце - СК “Горинь” смт. Степань, трійку призерів замкнув СК «Спартак» с. Люхча.

Переможці та призери спартакіади отримали в нагороду грамоти, медалі та кубки від організаторів.


Сарненські спортсмени в призерах!

 08 вересня 2018 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту на спортивній базі Сарненського ВПУ № 22 відбулися обласні сільські спортивні ігри Рівненщини серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село 2018 року» (міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату.

Перед початком ігор головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Віктор Михайлицький та голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Соляр привітали всіх учасників змагань з днем фізичної культури і спорту та побажали міцного здоров’я, миру, добра, наснаги та щоб і надалі займалися фізичною культурою і спортом пропагувавши здоровий спосіб життя. За доброю українською традицією всім командам були вручені запашні короваї.

Починаючи з цього сезону команди виступають окремо серед районів та окремо серед об’єднаних територіальних громад.

Сарненський район представляла команда Кричильської сільської ради. Так, наші спортсмени по видах стали переможцями з волейболу та настільного тенісу, другі місця посіли з гирьового спорту, шахів та загальнокомандному заліку посіли ІІ місце поступившись дубровицьким спортсменам, трійку призерів замкнула володимирецька команда.

 Серед об’єднаних територіальних громад у загальнокомандному заліку також ІІ місце виборола Немовицька ОТГ (чемпіони з волейболу і у перетягуванні канату, срібні призери з настільного тенісу, шашок та третіми стали у гирьовому спорті), а Клесівська громада посіла ІV командне місце (ІІ місце з гирьового спорту та третє з волейболу).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та кубками від організаторів.

 

 


 Відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Сьогодні в м. Сарни відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту, яке відзначають в Україні у другу суботу вересня. Розпочався захід легкоатлетичним пробігом вулицями міста, де всі бажаючі могли долучитися до акції «За здоровий спосіб життя». Після закінчення пробігу відбулася церемонії нагородження кращих спортсменів та тренерів району, в якій взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, перший заступник міського голови Віктор Хомич.

Заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця від імені голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, привітала усіх присутніх з Днем фізичної культури та спорту та зазначила, що спорт є важливою складовою нашого життя і одним із чинників здоров’я. Зокрема, Наталія Миколаївна побажала усім нових спортивних звершень, щастя, наснаги, терпіння, здобутків та перемог у змаганнях.
Кращих спортсменів Сарненщини, працівників галузі фізичної культури та спорту, вихованців спортивних шкіл та тренерів з нагоди свята було нагороджено Почесними грамоти райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови.


ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо проведення на території Сарненського району  Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2018 році

 1. Проведення легкоатлетичного пробігу.

06 вересня 2018 року (14.00 год. – старт біля педколеджу)

Педагогічний коледж РДГУ

 1. Нагородження кращих спортсменів, тренерів, ветеранів та любителів спорту Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міської ради.

06 вересня 2018 року (14.30 год. – педколедж)

Відділи освіти, молоді  та спорту, культури і туризму райдержадміністрації, районна організація ВФСТ «Колос», виконавчі комітети сільських, селищних та міської рад району

 1. Проведення 17 туру чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд першої ліги (ФК «Маяк» м.Сарни – ФК «Малинськ»)

05 вересня (15.00 год. – юнаки, 17.00 год. – чоловіки - стадіон «Мрія»)

Районна федерація футболу

 1. Проведення 17 туру чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд першої ліги (ФК «Колос» с.Кричильськ – ФК «Одек» смт.Оржів)

05 вересня (15.00 год. – юнаки, 17.00 год. – чоловіки - стадіон «Олімп»)

Районна федерація футболу

 1. Зустріч керівництва місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з видатними спортсменами, тренерами, фахівцями та ветеранами фізкультурно-спортивного руху.

06 вересня 2018 року

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 1. Проведення олімпійського уроку на центральних площах селищ та сіл району.

07 - 16 вересня 2018 року

                                                    Навчальні заклади району, виконавчі комітети місцевих рад району

 1. Проведення обласних сільських спортивних ігор Рівненщини серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село 2018 року» (міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату)

08 вересня 2018 року (10.00 год. ВПУ №22, ЗОШ І-ІІІ ст.№2)

Районна організація ВФСТ «Колос», відділ освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації

 1. Проведення районної спартакіади серед спортивних клубів та колективів фізичної культури з настільного тенісу, пляжного волейболу, армрестлінгу та гирьового спорту.

09 вересня 2018 року (10.30 год. ВПУ №22)

Районна організація ВФСТ «Колос», відділ освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації

 1. Проведення відкритого кубку Сарненського району з шахів

09 вересня 2018 року (09.30 год. актова зала ДП «Сарненський лісгосп»)

Районна федерація шахів

 1. Зустріч ветеранів фізкультурно-спортивного руху з дітьми Сарненської ДЮСШ.

11 вересня 2018 року

      Районна організація ВФСТ «Колос», Сарненська ДЮСШ

 1. Проведення внутрішньошкільних змагань з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, гирьового спорту, важкої та легкої атлетики, стрільби з лука, сумо, боксу, боротьби греко-римської та вільної.

10 - 16 вересня 2018 року

Сарненська ДЮСШ

 1. Проведення відкритого уроку з фізичної культури у всіх навчальних закладах району.

10 - 14 вересня 2018 року

Навчальні заклади району

 1. Проведення відкритого олімпійського уроку у м. Сарни.

11 вересня 2018 року, о 14.00 год.

(ДЮСШ, районний будинок дітей та молоді)

 1. Проведення 16 та 17 турів чемпіонату Сарненського району по футболу серед команд І ліги, згідно календаря ігор:

09 та 16 вересня 2018 року

Районна федерація футболу, виконавчі комітети сільських, селищних та міської рад району

 1. Проведення 13 та 14 турів чемпіонату Сарненського району по футболу серед команд ІІ ліги, згідно календаря ігор:

09 та 16 вересня 2018 року

Районна федерація футболу, виконавчі комітети сільських, селищних та міської рад району

 1. Проведення V благодійного турніру з міні-футболу серед команд учасників АТО, депутатів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, любителів спорту.

14 вересня 2018 року (14.00 год. стадіон «Мрія»)

Відділи освіти, молоді  та спорту, культури і туризму райдержадміністрації, районна організація ВФСТ «Колос», районна федерація футболу