Творча зустріч

27 жовтня 2017 року у Кузьмівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулася зустріч педагогічного колективу з членами творчої групи кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи  Рівненського державного гуманітарного університету у складі 5 чоловік на чолі з  професором, доктором педагогічних наук Малафіїком Іваном Васильовичем. При зустрічі директор школи Вєтрова Т.С. ознайомила учасників творчої групи із приміщенням школи, навчальними кабінетами та освітнім процесом закладу.

Сама безпосередня робота педагогів розпочалася на подвір’ї школи, де керівник літературно-краєзнавчого музею Оліфер П.К. ознайомила з історією с. Кузьмівки. Далі члени творчої групи продовжили працювати  в  літературно-краєзнавчому музеї «Олеся».

Мета зустрічі: налагодити співпрацю з педагогічним колективом школи та кафедрою з проблем, які стосуються пошуку шляхів вдосконалення освітнього процесу в сільських школах Рівненської області крізь залучення інноваційних педагогічних технологій, що сприяють розвитку творчої, гармонійно розвиненої особистості; ознайомити старшокласників з напрямами підготовки в РДГУ, а саме з можливістю навчатися за спеціальністю “Cоціальна робота” (бакалавр – 4 р. н.), а також можливістю вступу до магістратури за спеціальністю “Менеджмент (Управління навчальним закладом)” з терміном навчання – 1,5 роки.

Під час здійснення профорієнтаційної роботи, адміністрації школи та учням було надано роздаткові інформаційні матеріали про правила прийому до РДГУ, представлено контакти кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи, за якими абітурієнт матиме змогу ознайомитися з детальною інформацією щодо вступу в РДГУ  на зазначені вище спеціальності.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі, інформаційним історичним збагаченням та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *