Тренінг  молодих змінотворців

2-3 листопада 2019 року в Сарненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбувся тренінг молодих змінотворців, який проводили експертки ГО «Молоді агенти змін» (м.Київ) за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні у партнерстві з ГО «Смарт» (м.Сарни),  в рамках проєкту "Empowering Young Changemakers". 

Під час дводенного тренінгу учасники, а це учнівська молодь Сарненського ліцею №2, Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4,  опорного закладу "Люхчанський ліцей" , заступники з виховної роботи закладів освіти міста, члени дитячої дорадчої ради при міському голові, практичний психолог ДНЗ №6 «Казка» м. Сарни, дізнались більше про свої лідерські потенціали, розвинули навички взаємодії та командної роботи, навчилися використовувати інструменти проєктного менеджменту для вирішення проблем громади. Напрацювали  нові ідеї та проєкти, які в подальшому можуть змінити життя громади міста Сарни на краще.

По завершенню тренінгу, всі учасники  отримали сертифікат «Посилення  спроможностей молодих змінотворців» та були  запрошені до участі у конкурсі проєктів локальних ініціатив на великому Форумі змінотворців, що відбудеться з 30 листопада по 1 грудня 2019 р. у м. Києві.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *