Трудове навчання

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

22 листопада 2017 року на базі  Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Склад учасників наступний: 9 клас – 25 учнів, 11 клас – 16 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Кількість балів Місце
9 Міркевич Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка 27,7 І
9 Пітель Софія Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів 27 ІІ
9 Герасимчук Альона Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 27,5 ІІ
9 Мельникова Ірина Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 27 ІІ
9 Харечко Ольга Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша-Зіньківа 27,25 ІІ
9 Калюх Наталія Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 21,25 ІІІ
9 Копчик Валентина Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 21,25 ІІІ
9 Гнатюк Мирослава Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 24 ІІІ
9 Стельмах Леся Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів 21,35 ІІІ
9 Шевчук Марина Сарненська гімназія 24,5 ІІІ
11 Абрамчук Марія Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів 52,5 І
11 Лоза Марина Сарненська гімназія 44 ІІ
11 Хомич Марія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 48 ІІ
11 Мартинюк Владислава Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 43,5 ІІІ
11 Самойлик Світлана Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 423 ІІІ
11 Мельник Тетяна Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів 42 ІІІ

 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)

22 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії  та Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Склад учасників наступний: 9 клас ‑ 17 учнів, 11 клас – 14 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Кількість балів Місце
9 Мельник Олександр Сарненська гімназія 60 І
9 Хрящевський Віталій Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів 55,5 ІІ
9 Климець Роман Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка 53 ІІ
9 Никончук Ярослав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 50,5 ІІІ
9 Маслянчук Федір Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 52,5 ІІІ
9 Овейчик Володимир Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 52,5 ІІІ
9 Федорович Роман Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст 51 ІІІ
9 Білоголовко Захар Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 51 ІІІ
11 Куліш Вадим Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів 42 І
11 Корінець Віталій Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 41 ІІ
11 Боротюк Юрій Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 41 ІІ
11 Сергійчук Андрій Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 37 ІІІ
11 Єленець Ілля Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 37 ІІІ

 

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!