Трудове навчання

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

13 листопада 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці). Склад учасників наступний: 9 клас – 18 учнів, 11 клас – 10 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
9 Стельмах Леся Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

І місце
9 Сорока Катерина Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІ місце
9 Лобач  Людмила Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша-Зіньківа ІІ місце
9 Гнатюк Мирослава Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце
9 Савчук Вікторія Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ місце
9 Лисюк Ірина Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце
9 Кушнір  Дарина Сарненська гімназія ІІІ місце
9 Глабець Тетяна Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ місце
9 Гуранець Альона Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ місце
11 Давидюк Олена Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ім. Л.Куліша-Зіньківа

І місце
11 Мельник Тетяна Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце
11 Кичан Ангеліна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІ місце
11 Сергійчук  Наталія Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце
11 Тишкова Інна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)

13 листопада 2017 року на базі Сарненської гімназії та Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Склад учасників наступний: 9 клас ‑ 16 учнів, 11 клас – 10 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
9 Дем’янчук  Владислав Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце
9 Шокот Мирослав Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце
9 Єленець Давид Вирівська І-ІІІ ступенів ІІ місце
9 Боротюк Максим Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце
9 Васькевич Микола Сарненська гімназія ІІІ місце
9 Леончик  Антон Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце
9 Кокорило Вадим Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ім. Л.Куліша-Зіньківа

ІІІ місце
9 Катеринич Олександр Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ місце
11 Никончук Ярослав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце
11 Мартинюк Сергій Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце
11 Телетьон Дарій Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце
11 Ничипорчук Данило Сарненська гімназія ІІ  місце
11 Гаврильчик Сергій Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце