Трудове начання

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  трудового навчання (обслуговуючі види праці)

20 листопада 2019 року на базі Сарненського ліцею №2 та Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (обслуговуючі види праці), де взяло участь 38 учасників. Переможцями стали:

Місце ПІБ дитини Клас Назва закладу ПІБ вчителя
І Журба Анна 9 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Оласюк Н.О.
ІІ Бузян Віолета 9 Сарненська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Семенюк Л.О.
ІІ Мартинюк Яна 9 Сарненський ліцей №2 Данилицька Л,М.
ІІ Давидович Тетяна 9 Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Леоніда Куліша Зіньківа Дорожко Л.М.
ІІІ Власюк Катерина 9 Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім.

Т.Г. Шевченка

Острожна О.І.
ІІІ Ярижко Касія 9 Коростська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубинець Т.Г.
ІІІ Мартинюк Світлана 9 Карпилівська  ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк Р.І.
ІІІ Леончик Катерина 9 Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Бігун Н.О.
ІІІ Шевчук Інна 9 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець Ф.І.
ІІІ Михайлицька Карина 9 Сарненська гімназія Сосюк Л.М.
ІІІ Петрик Анастасія 9 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Власюк М.С.
І Шевчук Марина 11 Сарненська гімназія Сосюк Л.М.
ІІ Лисюк Ніна 11 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець Ф.І.
ІІ Малаш Анастасія 11 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Дячук Н.І.
ІІІ Копчик Валентина 11 Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Бартош О.А.
ІІІ Мельникова Ірина 11 Сарненський ліцей №2 Данилицька Л,М.
ІІІ Степанець Валентина 11 Карпилівська  ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк Р.І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (технічна праця)

20 листопада 2019 року на базі Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка та Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (технічна праця), де взяло участь 31 учасник. Переможцями стали:

Місце ПІБ дитини Клас Назва закладу ПІБ вчителя
І Шерстюк Максим 9 Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Аврамишин А.О.
ІІ Костюк Павло 9 Сарненська гімназія Бойко В.В.
ІІ Баєчко Євген 9 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Пацьола Є.Є.
ІІ Волошин Роман 9 Сарненський ліцей №2 Тарасюк Д.В.
ІІІ Никончук Петро 9 Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Сергійчук Л.І.
ІІІ Павлуш Петро  9 ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Карпець В.П.
ІІІ Кошмак Віктор Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Гоч В.П.
ІІІ Сорока Назарій Коростська ЗОШ І-ІІІ ст. Похозей А.І.
І Хрящевський Віталій 11 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Климець І.М.,

Оласюк С.М.

ІІ Никончук Ярослав 11 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Самойлюк О.Й.
ІІ Овейчик Володимир 11 Карпилівська  ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк В.М.
ІІІ Омельковець Іван 11 Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Омельковець І.Б.
ІІІ Харечко Артур 11 Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Леоніда Куліша Зіньківа Павонський В.В.
ІІІ Мельник Олександр 11 Сарненська гімназія Бойко В.В.

 

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!