Турнір знавців філософії та релігієзнавства

06 березня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, з  метою популяризації філософських та релігійних знань серед учнівської молоді, виховання їх у дусі загальнолюдських демократичних цінностей, створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей школярів відбувся конкурс знавців філософії та релігієзнавства.

Участь у конкурсі взяли учні із 9 навчальних закладів Сарненського району (Сарненської гімназії, Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, Сарненського районного ліцею «Лідер», Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст., Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст., Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст.)
За  підсумками журі найкращими були визнані роботи: Пархомчук Ірини, учениці Сарненської гімназії (вчитель Капранчук М.Ф.), Богомолової Анастасії , учениці Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка (вчитель Захожа Н.О.), Макаревич Ольги, учениці Сарненського районного ліцею «Лідер» (вчитель Шмигельська О.А.), Абрамовича Володимира, учня Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (вчитель Рудюк Л.М.), Заєць Наталії, учениці Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Круглик-Іздепська К.О.).
Переможці представлять Сарненський район на обласному етапі турніру юних філософів та релігієзнавців.

Бажаємо гідного виступу та перемоги!