Турнір юних правознавців

Турнір юних правознавців

03 жовтня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді», з метою формування правових знань, почуття власної гідності, впевненості в собі, відбувся районний етап турніру юних правознавців.

Участь у турнірі взяли 6 команд із Ясногірського, Коростського, Степанського, Любиковицького, Цепцевицького округів та Немовицької ОТГ.

Переможцями турніру в командній першості визнані:

І місце

Команда Цепцевицького округу у складі:

  • Жупило Едуард,учень 10 класу Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Гриневич М.П.);
  • Сорока Олена,учениця 10 класу Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Колосок Т.О.);
  • Жученя Світлана,учениця 9 класу Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Прозапас Д.С.);
  • Скорняков Ілля,учень 11 класу Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Валько І.О.);
  • Леончик Неля,учениця 9 класу Довжанської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Філончук Н.В.).

Команда Немовицької ОТГ у складі:

  • Юсковець Ольга,учениця 10 класу Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кузьмич М.П.);
  • Дубина Олена,учениця 9 класу Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кузьмич М.П.);
  • Дорошко Ангеліна,учениця 9 класу Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник Н.С.);
  • Козинець Катерина,учениця 9 класу Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник Н.С.);
  • Захарчук Лілія,учениця 10 класу Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Коток С.І.).

ІІ місце

Команда Любиковицького округу у складі:

  • Заєць Наталія,учениця 11 класу Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Круглик А.І.);
  • Білотіл Марія, учениця 9 класу Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Калюш Є.М.);
  • Остапчук Владислав, учень 9 класу Глушицької ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кишенко В.Г.);
  • Абрамович Неля,учениця 11 класу Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бунечко Р.П.);
  • МаковецькаТетяна,учениця 11 класу Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бунечко Р.П.).

Команда Коростського округу у складі:

  • Стахнюк Юрій,учень 10 класу Кричильської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа (вчитель Харечко Н.С.);
  • Колдун Вікторія, учениця 10 класу Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник Л.Ю.);
  • Бухало Катерина,учениця 10 класу Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник В.В.);
  • Комар Степан, учень 10 класу Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник В.В.).

ІІІ місце

Команда Ясногірського округу у складі:

  • Лехкобит Анжела,учениця 11 класу Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Рудківський П.К.);
  • Глабець Юлія,учениця 11 класу Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Рудківський П.К.);
  • Росоха Ірина,учениця 9 класу Чабельської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Єленець Л.І.);
  • Шевчук Дарина,учениця 9 класу Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Яворська Ю.П.);
  • Чумак Анастасія,учениця 9 класу Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Омельковець В.З.).

Команда Степанського округу у складі:

  • Бондар Надія,учениця 11 класу ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
  • Фельцан Інна,учениця 11 класу ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
  • Якимець Дмитро,учень 10 класу ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
  • Тимощук Владислав,учень 10 класу ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
  • Пінчук Дмитро,учень 10 класу ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Команду підготував Крот Є.С., вчитель ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Висловлюємо щиру подяку учасника турніру та їхнім керівникам за величезну роботу по підготовці до турніру.