Українська мова та література

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

22 листопада 2018  року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Склад учасників наступний: 7 клас ‑ 32 учні, 8 клас – 36 учнів, 9 клас ‑ 30 учнів, 10 клас – 23 учнів, 11 клас – 18 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
7 клас Бриж Марія Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. І
Левчук Аріна Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Кошло Анастасія Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Позняковська Тетяна Чемернянська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Гоч Софія Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» ІІ
Клок Влада Сарненська гімназія ІІ
Кишенко Ліна Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Примак Іванна Федорівська  ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Крат Андрій Немовицька ЗОШ  І-ІІІ ст. ІІІ
Костецька Жанна Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Шокот Максим Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Леончик Анастасія Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Царук Сніжана Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Гарська Юлія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей ІІІ
Оленіч Богдана Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Мечкало Карина Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ІІІ
Гамза Вікторія Цепцевицька ЗОШ  І-ІІІ ст. ІІІ
Міщенко Варвара Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 ІІІ
8 клас  Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 І
Олач Ірина Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей ІІ
Никитюк Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Шевчук Інна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Стельмах-Переходько Дарія Сарненська гімназія ІІ
Полтаріна Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ІІ
Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Гордич Оксана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Корінець Анна Карасинська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Дем’яник Богдана Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Корень Оксана Любиковицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ
Мельник Микола Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Зелінський Артем Полянська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Петрик Анастасія Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Колядич Руслана Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Сергійчук Елла Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Шерстюк Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Робейко Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
9 клас  Мельник Сарія Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Дем’янчук Владислав Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Примак Ольга Сарненська гімназія ІІ
Мисанець Богдана Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Гурик Неля Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ІІ
Лех Вікторія Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Одарчук Анна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ІІ
Черньона Кристина Полянська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Свиридон Сніжана Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Дубина Олена Немовицька ЗОШ  І-ІІІ ст. ІІІ
Лінива Катерина Люхчанська ЗОШ  І-ІІІ ст. ІІІ
Мартинюк Роман Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Шпак Наталія Цепцевицька ЗОШ  І-ІІІ ст. ІІІ
Росоха Ірина Чабельська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Величко Тетяна Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
10 клас Мартинюк Інна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. І
Овсійчук Ірина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Макаревич Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Пиліпака Альона Тинненська  ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Ляшко Надія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Костецька Світлана Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Кузнець Ірина Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Кардаш Ольга Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» ІІІ
Полюхович Марія Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Прозапас Жанна Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Дорошко Інна Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Хрящевська Валентина Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
11 клас Чиж Вікторія Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Рибачок Аліна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ІІ
Володько Катерина Сарненська гімназія ІІ
Гольонко Володимир Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Боротюк Софія Тинненська  ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Бриж Анна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ІІІ
Гамза Олександра Клесівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей ІІІ
Лазарчук Дарина Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» ІІІ