Українська мова та література

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

12 листопада 2019 року на базі Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, де взяло участь 173 учасники. Переможцями стали:

Місце ПІБ дитини Клас Назва закладу ПІБ вчителя
І Никитюк Катерина 7 Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Тіткова Н.А.
ІІ Занозовська Галина 7 Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Самойлик О.Л.
ІІ Ревенко Анна 7 Сарненська гімназія Зозюк І.В.
ІІ Бухало Дарина 7 Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст. Кошло А.О.
ІІ Кукла Анастасія 7 Сарненський ліцей №2 Тимошицька А.М.
ІІ Сосюк Катерина 7 ОЗ «Люхчанський ліцей» Копищик Г.Д.
ІІІ Рачук Ельміра 7 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич С.В.
ІІІ Жигула Анастасія 7 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Овсійчук Л.А.
ІІІ Кузнець Павло 7 Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Василець О.С.
ІІІ Білотіл Денис 7 Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. Мацелик В.Ю.
ІІІ Іваницький Андрій 7 Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. Бірюк М.В.
ІІІ Корзун Дмитро 7 Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Леоніда Куліша Зіньківа Сіра Л.А.
ІІІ Воронова Софія 7 Сарненська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Гольонко Н.О.
ІІІ Мельник Лідія 7 ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Гоч Р.М.
І Бриж Марія 8 Сарненський районний ліцей «Лідер» Любиш М.М.
ІІ Супрунова Марія 8 ОЗ «Люхчанський ліцей» Копищик Г.Д.
ІІ Костецька Жанна 8 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Калюш Є.М.
ІІ Велисейко Катерина 8 Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Цуман В.В.
ІІ Гоч Софія 8 ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Волинець Л.В.
ІІІ Гурик Тетяна 8 Сарненська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Івченко О.Є.
ІІІ Горська Юлія 8 Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Абрамчук Н.І.
ІІІ Камінський Андрій 8 Кузьмівська ЗОШ І-ІІ ст. Вєтрова О.М.
ІІІ Книшик Діана 8 Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 Правник І.Б.
ІІІ Крат Андрій 8 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Боровик М.В.
ІІІ Гамза Вікторія 8 Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жмура О.Н.
ІІІ Яша Діана 8 Сарненська гімназія Білотіл Г.М.
ІІІ Мельник Антоніна 8 Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Шеремет Р.Ф.
ІІІ Мечкало Карина 8 Сарненський ліцей №2 Грушевська Ж.П.
ІІІ Кравчук Іванна 8 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Котяй В.П.
ІІІ Кишенко Ліна 8 Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. Пономаренко Н.М.
ІІІ Харечко Антон 8 Одринківська ЗОШ І-ІІІст. Чиж С.А.
ІІІ Кошло Анастасія 8 Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст. Сорока Н.П.
І Олас Інна 9 Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Опалько С.О.
ІІ Яковець Вероніка 9 Сарненський районний ліцей «Лідер» Дибач Т.А.
ІІ Жук Надія 9 Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н.В.
ІІ Петрик Анастасія 9 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Власюк М.С.
ІІ Полюхович Олександр 9 Сарненський ліцей №2 Канецька Н.І.
ІІ Шевчук Інна 9 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуліна І.М.
ІІ Мартинюк Тетяна 9 Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Галушко В.В.
ІІІ Дем’яник Богдан 9 Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Петровчук Л.А.
ІІІ Гордич Оксана 9 Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Слободенюк Н.М.
ІІІ Харечко Юлія 9 Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Харечко І.А.
ІІІ Янцевич Дмитро 9 Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 Правник І.Б.
ІІІ Тонковська Анастасія 9 Кузьмівська ЗОШ І-ІІ ст. Вєтрова О.М.
ІІІ Мельник Микола 9 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Шершень Л.К.
ІІІ Сергійчук Елла 9 Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Стельмах О.Г.
ІІІ Одарчук Ілона 9 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мельник Н.Л.
ІІІ Никитюк Анастасія 9 Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Турчик С.М.
ІІІ Корінець Анна 9 Карасинська ЗОШ І-ІІ ст. Куришко Т.В.
І Примак Ольга 10 Сарненська гімназія Стельмах-Переходько Л.В.
ІІ Мартинюк Роман 10 Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Круглик В.П.
ІІ Мельник Софія 10 Сарненський районний ліцей «Лідер» Любиш М.М.
ІІ Абрамович Софія 10 Сарненський ліцей №2 Грушевська Ж.П.
ІІ Гурик Неля 10 Сарненська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Івченко О.Є.
ІІІ Свирид Сніжана 10 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич С.В.
ІІІ Мисанець Богдана 10 Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Турик І.Р.
ІІІ Берник Валентина 10 ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Мисюра С.В.
ІІІ Дорожко Ангеліна 10 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вакулко С.Д.
ІІІ Дубина Олена 10 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Свирид М.В.
ІІІ Лисюк Ірина 10 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Гопанюк Л.А.
ІІІ Ткачук Христина 10 ДПТНЗ «Сарненський аграрний професійний ліцей» Власюк Т.В.
І Костецька Світлана 11 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич С.В.
ІІ Пиліпака Альона 11 Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Бакунець Т.П.
ІІ Любиш Катерина 11 Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Сасинюк Н.В.
ІІ Полюхович Марія 11 Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. Бубкіна Т.М.
ІІ Сосюк Софія 11 ОЗ «Люхчанський ліцей» Гордійченко В.В.
ІІІ Легкобит Дарина 11 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуліна І.М.
ІІІ Кушнір Катерина 11 Сарненська гімназія Хохол Л.П.
ІІІ Галащук Іванна 11 Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н.В.
ІІІ Савєркіна Вікторія 11 Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н.В.
ІІІ Овсійчук Ірина 11 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Боровик М.В.
ІІІ Прозапас Жанна 11 Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Прозапас К.В.
ІІІ Хомич Наталія 11 Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Рогова Ю.А.
ІІІ Мартинюк Інна 11 Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк С.Н.
ІІІ Кузьмич Анастасія 11 Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Єленець О.В.

 Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!