Учні Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. знову кращі у Спартакіаді серед допризовної молоді

З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії, 04 квітня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною організацією Товариства сприяння обороні України проведено другий районний етап ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді серед навчальних закладів району (юнаки 10-11 класів).

Участь у відкритті спартакіади взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та заступник голови районної ради  Микола Костецький. У своєму вітальному слові Ярослав Володимирович побажав всім учасникам змагань міцного здоров’я, гарного настрою, хороших результатів та нових звершень у спортивних починаннях.

З регламентом змагань учасників ознайомив головний суддя Спартакіади Віктор Михайлицький. Змагання відбувалися з 5 видів, а саме: біг на 100 м. та 3000 м., метання гранати, підтягування на перекладині, стрільба з пневматичної гвинтівки.

На змагання з’явилися 20 команд, кожна з яких мала в своєму складі 10 учасників. Всі спортсмени мали подолати всі види змагань та здобути якомога більше залікових очок для своєї команди.

Кращим спринтером на дистанції 100 м. став учень Сарненської гімназії  Дебелий Вадим з результатом 11,9 с., учень Великовербченської  ЗОШ І-ІІІ ст. Кика Петро посів друге місце – 11,95 с., трійку призерів замкнув учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Бурачинський Зорян - 12,01 с. У метанні гранати чемпіоном став учень Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Кирилюк Владислав з результатом 54 м., друге місце посів Мельник Олександр з Ясногірської  ЗОШ І-ІІІ ст. – 47 м., треті місця посіли учні Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст. Бірюк Андрій та Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тедорович Тарас – 46 м. Кращим на 3000 м. став Добридник Назар – 11,03 хв. (Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст.), Коток Володимир посів друге місце – 11,23 хв. (Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Куліш Віктор став третім – 11,26 хв. (Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст.).

У підтягуванні на перекладині першим став Онисковець Владислав (Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст.) з результатом у 26 разів, на другу сходинку піднявся Баранець Степан (Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.) – 23 рази, на третій сходинці розмістився Бурачинський Зорян (Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст.) – 23 рази. Сергійчук Назар (НВК «Школа-колегіум») посів перше місце у стрільбі набравши 86 очок з 100 можливих, Бондар Віталій (Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст.) посів ІІ місце – 84 очок, на третю сходинку піднялися одразу два спортсмени Нагаль Ігор (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Галах Антон (Клесівська ОТГ) – 78 очок.

У загальнокомандному заліку третій рік поспіль перше місце посіла команда Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. в сумі набравши 12413 балів, друге місце посіла команда Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. – 12137 балів, трійку призерів замкнула команда Кричильської ЗОШ І-ІІІ ст. – 11042 балів.

Спортсмени та команди, які посіли призові місця нагороджені грамотами та кубками від організаторів. Кращі спортсмени будуть представляти збірну команду району у третьому обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді, яка пройде з 17-19 квітня 2018 року у м. Рівне, Острог.