ФК «Маяк» м.Сарни чемпіон області серед юнаків та срібний призер серед чоловіків сезону 2019 року

Нещодавно у Рівному відбулося нагородження учасників змагань з футболу, організованих Рівненською обласною асоціацією футболу за сприяння Рівненської обласної ради та Рівненської облдержадміністрації.

У чемпіонаті Рівненської області з футболу серед команд І ліги, футбольний клуб «Маяк» (м.Сарни) посів ІІ місце та отримав срібні медалі.

В індивідуальних номінаціях чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) наші гравці також отримали нагороди, а саме:

- «Кращий воротар» - Андрій Тимошицький («Маяк» м.Сарни).

- «Кращий захисник» та «Кращий гравець» - Ігор Носарєв («Маяк» м.Сарни).

У Чемпіонаті Рівненської області з футболу серед юнацьких команд U-17, футбольний клуб «Маяк» (м.Сарни) посів І місце та отримав золоті нагороди.

В індивідуальних номінаціях Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17 - Василя Васильовича Пилипенко «Маяк» (Сарни) визнано кращим дитячим тренером.

Крім того, в Першості Рівненської області з футболу серед ветеранських команд «35+»,  ФК «Маяк» м.Сарни посів 4 місце, а в номінації «Кращий бомбардир» перемогу здобув Сергій Степанюк («Маяк» м. Сарни).

І на завершення ще одну нагороди  здобув «Маяк» (Сарни) – «Приз справедливої гри» Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга).

Дякуємо тренерам та президенту ФК «Маяк» Миколі Клеваці за хороші ігри та вдале закінчення сезону 2019 року.