Футбольний сезон досяг свого екватора

Завершилися ігри першого кола чемпіонату Сарненського району та Рівненської області з футболу сезону 2018 року. Найбільш масовим та найпопулярнішим видом у всьому світі так і в Сарненському районі є футбол. Так, у чемпіонаті Сарненського району приймає участь 21 команда, які змагаються в двох лігах. В першій лізі виборюють чемпіонство 12 команд, в другій лізі – 9 команд. Після першого кола в першій лізі лідирує ФК «Граніт» (смт. Клесів), друге місце посідає ФК «Чайка» (с. Костянтинівка), третє – «Олімп» (м. Сарни). В другій лізі на першій сходинці розмістився ФК «Полісся» (с. Карпилівка), другими йдуть ФК «Случ» (с. Чудель), третю сходинку посідає ФК «Єдність» (с. Мидськ).

Також вдало виступає футбольний клуб «Маяк» м.Сарни, який традиційно щороку бере участь на різноманітних змаганнях. Так, після першого кола ФК «Маяк» в чемпіонаті Рівненської області з футболу серед чоловічих команд першої ліги посідає перше місце. Після 12 зіграних ігор сарненські футболісти здобули одинадцять перемог при одній нічиї та набравши 34 очка одноосібно очолюють турнірну таблицю! ФК «Колос» (с. Кричильськ) посідає наразі 7 місце. В чемпіонаті виступає 13 команд. Друге коло розпочнеться у серпні. Бажаємо вдало закінчити турнір нашим командам!