Фізика

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

8 грудня  2017 року на базі  Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Склад учасників наступний:  7 клас - 30 учнів, 8 клас – 29 учнів, 9 клас - 29 учнів, 10 клас – 14 учнів, 11 клас – 16 учнів.

Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Кількість балів Місце
7 клас Полюхович Олександр Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Грушовець І.П. 20 І
Полюхович Андрій Селищенська

ЗОШ І-ІІ ст.

Лапиняускас А.Б. 14 ІІ
Єрмейчук Ніна Чудельська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Яковець В.М. 14 ІІ
Мельник Микола Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Давидюк І.Г. 12 ІІІ
Зелінський Артем Полянська

ЗОШ І-ІІ ст.

Бородавко Н.А. 12 ІІІ
Давидюк Михайло Бутейківська

ЗОШ І-ІІ ст.

Давидюк В.П. 12 ІІІ
8 клас

 

Міщеня Володимир Сарненська гімназія Галушко О.В. 20 І
Кардаш Катерина Немовицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Копищик Н.В. 13 ІІ
Патрикей Анастасія Маловебченська ЗОШ І-ІІ ст. Гольонко П.О. 13 ІІ
Комар Наталія Коростська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Титечко В.О. 12 ІІІ
Мелещук Ангеліна Чудельська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Яковець В.М. 12 ІІІ
Броварець Юлія Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4

Броварець Ю.Г. 12 ІІІ
9 клас

 

Мухаровська Ірина Бутейківська

ЗОШ І-ІІ ст.

Давидюк В.П. 20 І
Полюхович Марія Селищенська

ЗОШ І-ІІ ст.

Лапиняускас А.Б. 15 ІІ
Слободзян Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» Кичан О.Ф. 15 ІІ
Плис Карина Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4

Броварець Ю.Г. 11 ІІІ
Япелло Лариса Сарненська гімназія Галушко О.В. 11 ІІІ
Хрящевська Валентина Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Гоч Т.І. 11 ІІІ
10 клас Зелінський Владислав Сарненський НВК «Школа-колегіум» Крива О.Л. 21 І
Сидорчук Катерина Сарненський районний ліцей «Лідер» Валюшко Ю.В. 15 ІІ
Кибукевич Людмила Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Броварець Ю.Г. 15 ІІ
Лавор Максим Сарненська гімназія Галушко О.В. 11 ІІІ
Боротюк Марія Зносицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Жигула О.С. 11 ІІІ
Гольонко Володимир Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Гоч Т.І. 11 ІІІ
11 клас Добринський Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум» Крива О.Л. 19 І
Дзерун Максим Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Михальський Р.В. 16 ІІ
Линь Дмитро Сарненська

гімназія

Андреєва К.О. 14 ІІІ

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!