Фізика

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

 21 грудня 2018 року на базі Сарненський районний ліцей «Лідер» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Склад учасників наступний: 7 клас - 31 учнів, 8 клас – 27 учнів, 9 клас - 25 учнів, 10 клас – 20 учнів, 11 клас – 18 учнів.

Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
7 клас Супруневич Олександр Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів І
Асбутов Максим Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Велисейко Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІІ
Бакунець Владислав Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ІІІ
Микосянчик Артем Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Шкодич Олег Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Бриж Марія Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Кибукевич Надія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ІІІ
Крот Василь Сарненська гімназія ІІІ
8 клас  Наконечний Дмитро Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 І
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ІІ
Мельник Олег Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Чиж Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Овейчик Андрій Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Давидюк Михайло Бутейківська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Дем’яник Богдана Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Єрменчук Ніка Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Мельник Микола Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Болюк Софія Сарненська гімназія ІІІ
Кулик Віра Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей ІІІ
Худоба Арсен Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІІ
9 клас  Карабан Наталія Бутейківська ЗОШ І-ІІ ступенів І
Мороз Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Броварець Юлія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ІІ
Міщеня Володимир Сарненська гімназія ІІІ
Комар Наталія Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Патрикей Анастасія Маловербченська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
10 клас Полюхович Марія Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів І
Тимошицька Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ІІ
Бульботко Назар Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Овейчик Володимир Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Пінчук Дмитро ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Хрящевська Валентина Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Слюсар Олексій ВПУ №22 ІІІ
Прунь Артем Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей ІІІ
11 клас Лавор Максим Сарненська гімназія І
Сидорчук Катерина Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ІІІ
Гришкевич Максим Сарненська гімназія ІІІ
Шевчук Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Зелінський Владислав Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІІ
Колдун Павло Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ

Вітаємо переможців!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!