Фізика

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

06 грудня 2019 року на базі Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. В олімпіаді взяли участь 108 учасників району. Переможцями стали:

Місце Клас Бал Прізвище, ім’я учня Назва закладу ПІБ вчителя
І 7 21 Заєць Владислав Любиковицька   ЗОШ І- ІІІ ст. Радчук І.М.
І 7 21 Береговець Максим Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. Сульжик О.В.
ІІ 7 17,5 Корзун Дмитро Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л. Зіньківа-Куліша Банацька В. Р.
ІІ 7 16,5 Жук Дарина Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець В.М.
ІІ 7 16 Вер'яненков Євген Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Болюк І.В.
ІІ 7 15 Куліковський Андрій Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Заєць С.В.
ІІІ 7 14 Поліщук Андрій Вирівська  ЗОШ І-ІІІ ст. Єлинець О.М.
ІІІ 7 13 Вєтрова Катерина Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жигула О.С.
ІІІ 7 12 Криницький Андрій Сарненський ліцей №2 Павлюк Т.А.
ІІІ 7 12 Колодинський Владислав ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Мельник О.С.
ІІІ 7 12 Давидюк Тетяна Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст. Гольонко П.О.
ІІІ 7 12 Кібиш Іван Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Гамза Н.С.
ІІІ 7 11,5 Велькова Катерина Глушицька ЗОШ І-ІІ ст. Жабчик Н.М.
ІІІ 7 11,5 Макарицька Ілона Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк В.М.
І 8 18 Максимук Микола Сарненська гімназія Андрєєва К.П.
ІІ 8 16,5 Сидорчук Катерина Кам'яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Сергійчук Г.П.
ІІ 8 15,5 Албутов Максим Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Онисковець С.П.
ІІ 8 13,5 Бриж Марія Сарненський районний ліцей «Лідер» Кудінова Ю.В.
ІІІ 8 11 Велисейко Катерина Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Мацкевич Г.В.
ІІІ 8 9,5 Мичкало Карина Сарненський ліцей №2 Грушовець І.П.
ІІІ 8 9,5 Костилко Вікторія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Трубілко І.М.
ІІІ 8 9,5 Мельник Антоніна Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Давидюк В.П.
ІІІ 8 9,5 Кичан Валентин Тинненська  ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчук О.І.
І 9 22 Наконечний Дмитро Сарненський ліцей №2 Грушовець І.П.
І 9 21,5 Полюхович Олександр Сарненський ліцей №2 Грушовець І.П.
ІІ 9 18 Копищик Аделіна Сарненська гімназія Андрєєва К.О.
ІІ 9 15 Жученя Тетяна Тутовицька  ЗОШ І-ІІІ ст.. Жук О.В.
ІІІ 9 14 Лазарчук Артем ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Морозько В.С.
ІІІ 9 12,5 Кулик Віра Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Трубілко І.М.
ІІІ 9 12,5 Мельник Олег Зносицька  ЗОШ І-ІІІ ст. Жигула О.С.
ІІІ 9 12,5 Єрменчук Ніка Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець В.М.
ІІІ 9 12,5 Худоба Арсен Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Болюк І.В.
ІІІ 9 11,5 Коток Вікторія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Кичан В.І.
ІІІ 9 11,5 Овейчик Андрій Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тишковець Г.О.
ІІІ 9 11,5 Давидюк Михайло Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Давидюк В.П.
І 10 17 Кушнір Влада Сарненський районний ліцей «Лідер» Кудінова Ю.В.
ІІ 10 12,5 Жилко Дмитро Сарненський  ліцей №2 Грушовець І.П.
ІІ 10 12,5 Кардаш Катерина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Копищик Н.В.
ІІІ 10 10,5 Завгородній Марк Сарненська гімназія Галушко О.В.
ІІІ 10 10 Карабан Наталія Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Давидюк Т.І..
ІІІ 10 10 Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тишковець Г.О.
ІІІ 10 10,5 Ус Вікторія Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Мацкевич Г.В.
І 11 17 Бульботко Назар Сарненський районний ліцей «Лідер» Кудінова Ю.В.
ІІ 11 12 Ковальов Віталій Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Мацкевич Г.В.
ІІ 11 12 Тимошицька Анастасія Сарненський ліцей №2 Грушовець І.П.
ІІІ 11 10 Слесар Олексій Вище професійне училище №22 Грушовець В.В.
ІІІ 11 10,5 Тимощук Владислав ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Забілик М.В.
ІІІ 11 10 Станков Артем Сарненська гімназія Галушко О.В.
ІІІ 11 10 Хрящевський Валентин Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Гоч Т.І.
ІІІ 11 10 Яковець Тетяна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець Т.М.
ІІІ 11 10 Полюхович Марія Ясногірська  ЗОШ І-ІІІ ст. Вознюк А.П.
ІІІ 11 10 Жигула Владислав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жигула О.С.

Вітаємо з перемогою!