Хімія

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

07 грудня 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Загальна кількість учасників – 112, з них учнів  7 класу -  31, 8 класу – 27, 9 класу - 23, 10 класу – 16, 11 класу – 15. 

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
7 Гарська Юлія Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей І
Радчук Христина Сарненська гімназія ІІ
Велисейко Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум» 

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Гурик Тетяна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІ
Опалько Софія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІ
Микосянчик Наталія Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Петровчук Зоя Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Радчук наталія Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Бриж Марія Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Кошло Анастасія Маловербченська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Яковець Олександр Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Гоч Софія Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Примак Іванна Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
8 Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 І
Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей ІІ
Лазарчук Артем Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ
Клевака Альона Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Худоба Арсен Сарненський НВК «Школа-колегіум» 

ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ
Шевчук Інна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
9 Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей І
Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Лазарчук Максим Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ
Завгородній Марко Сарненська гімназія ІІІ
Павлушко Анастасія Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Бикова Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум» 

ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ
10 Савчик Юрій Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів І
Овсійчук Ірина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Кушнір Катерина Сарненська гімназія ІІ
Давидюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» 

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Тимошицька Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ
Прунь Артем Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей ІІІ
Хрящевська Валентина Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
11 Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 І
Гришкевич Максим Сарненська гімназія ІІ
Шевчук Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Гольонко Володимир Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Лазарчук Дарина Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ